podstawy jogi

Postanowiłaś praktykować jogę, ale nie wiesz jak się za to zabrać? W tym wpisie znajdziesz małą podpowiedź!

Jeżeli dopiero zaczynasz swoją przygodę z jogą, to ten post może okazać się dla Ciebie bardzo przydatny. W tym wpisie przedstawimy Tobie kilka praktyk, w sam raz jeśli chcesz zacząć praktykować jogę. Ćwiczysz jogę od jakiegoś czasu i nie masz pomysłu na kolejne sesje? W tym poście z pewnością znajdziesz coś dla siebie!

Sesje jogi dla początkujących

#1. Joga o poranku

Sesje jogi warto praktykować już z samego rana, a nawet jeszcze przed wstaniem z łóżka! Takie spokojne przebudzenie i rozluźnienie dobrze Ci zrobią. Do tego kawa po skończonej sesji… To przepis na idealny poranek! Czy można lepiej zacząć dzień?

#2. Joga dla bardzo początkujących

Warto jest na początku swojej przygody z jogą sprawdzić z, którą nauczycielką pracuje nam się najlepiej. Następna propozycja to… Ola Żelazo! Przemiła instruktorka, która bardzo pasjonuje się ruchem. Na swoim kanale prowadzi również inne ćwiczenia. Co tu dużo mówić – sylwetka Aleksandry mówi sama za siebie! Można być aktywnym w każdym wieku.

#3. Dłuższa sesja jogi o poranku

Wiadomo, że w czasie roku szkolnego nie mamy zbyt wiele czasu na jogę o poranku, natomiast sobota i niedziela są idealnym momentem na coś dłuższego. Sesje jogi o poranku często są krótkie i dość proste, czyli idealne dla osób początkujących!

#4. Kiedy nie masz czasu

To jest totalny HIT! Joga w zaledwie 2 minuty! Ta propozycja sprawdzi się idealnie, kiedy masz milion spraw na głowie i nie jesteś w stanie wygospodarować nawet kilkunastu minut na ćwiczenia.

#5. Joga na dobry sen

To już ostatnia propozycja jogi, tym razem na dobry sen. Przed Tobą 10 minut sesji, która pozwoli Ci się oderwać, uspokoić oraz rozluźnić…

Czytaj także: Top 3 sesje z Małgorzatą Mostowską #2

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj