Źródło: Pinterest

Często randkujesz z osobami poznanymi w sieci? Uważaj na sneating – nowy, niebezpieczny trend!

Portale randkowe to miejsca, w których wiele osób szuka miłości albo rozrywki. Niestety nie każdy, kto tam się loguje, ma dobre zamiary. Zdarzają się również oszuści, którzy chcą nas wykorzystać. Sneating to stosunkowo nowy trend, opisujący pewne zachowanie podczas randki. Warto zdawać sobie sprawę z jego występowania.

Sneating – co musisz o nim wiedzieć?

W jakim celu chodzisz na randki? Chcesz poznać nowe osoby, może spotkać miłość swojego życia, a przynajmniej spędzić miło czas? Właśnie takie pobudki kierują większością osób. Osoby praktykujące sneating mają jednak inny cel.

Na czym polega sneating?

Osoby, które go stosują, nie chodzą na randki po to, aby znaleźć partnera. Oni robią to po to, aby najeść się za darmo! Brzmi nieprawdopodobnie? Niestety to prawda! W dobie rosnącej inflacji, tego typu zachowania stają się coraz bardziej popularne. Takie osoby na koniec spotkania z pewnością nie wyjdą z inicjatywą, aby zapłacić. Mogą także udać, że zapomniały portfela. Prawdopodobnie usłyszysz zapewnienie, że następnym razem się odwdzięczą. Problem w tym, że do następnej randki już nie dojdzie, bo po prostu przestaną się odzywać.

Jak się uchronić przed sneatingiem?

Tak naprawdę ciężko jest uchronić się przed sneatingiem, bo najczęściej doświadczamy go na sam koniec randki. Całe spotkanie prawdopodobnie będzie przebiegać w miłej atmosferze, a dopiero na sam koniec zobaczysz, z kim masz do czynienia. Jeżeli druga strona będzie nalegać, abyście spotkali się w drogim miejscu, to powinnaś być ostrożna. Lepiej nie gódź się na randki w miejscach, na które Cię nie stać. Pamiętaj, że przezorny, zawsze ubezpieczony 🙂

Czytaj także: Zasada 5C, czyli przepis na udany związek

Pexels

Źródło tekstu: https://www.glamour.pl/artykul/sneating-co-to-jest-i-na-czym-polega-ten-dosc-kontrowersyjny-trend-randkowy-220701024857

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj