Poznaj wyniki naszej sondy: Czy obchodzisz Walentynki?

Na naszej stronie pojawiła się niedawno sonda, w której pytałyśmy czytelników, czy obchodzą Walentynki. Ponad 60% ankietowanych odpowiedziało, że nie. Spytałyśmy kilkoro z nich, co zamierzają robić tego dnia. Sprawdźcie, co odpowiedzieli.

Sonda: Czy obchodzisz Walentynki?

,,W tym roku nie obchodzę Walentynek przez moich rodziców. Starsi wymyślili sobie w tym roku randkę, a ja zostałam wrobiona w opiekę nad młodszą siostrą. Chyba nawet nie będę zapraszać do siebie chłopaka, bo i po co. Fajne Walentynki…”. Klaudia, 15 lat.

,,Ja jestem drugi rok z rzędu singlem w Walentynki, więc nie będę obchodził tego ,,święta”, ale plany na ten dzień mam, bo nie lubię zamulania. Zamierzam ustawić się z ziomkami i na bank nie będziemy się nudzić, tylko porobimy coś fajnego, np. pokręcimy bekę z kumpli, którzy tego dnia idą do kina albo na kolację”. Filip, 18 lat.

,,Dla mnie Walentynki to najgorszy dzień w roku. Totalnie sztuczny i na pokaz. Tak, nie mam chłopaka, ale wiem, że jakbym miała to nic by to nie zmieniło. Wszędzie tylko misie i serduszka, a przecież to jest taka tandeta, że szok. No i miłość powinno się wyznawać codziennie, a nie od święta, bo tak jest modnie i można fotki na Insta dodać”. Jagoda, 16 lat.

,,Ja i mój ukochany nie mamy nic przeciw Walentynkom, ale strasznie nas wkurzają te tłumy ludzi wszędzie. Na szczęście tak się złożyło, że mamy rocznicę związku 18 lutego, więc można powiedzieć, że łączymy 2 w 1. Co roku chodzimy do restauracji, bo lubimy dobrze zjeść, ale przynajmniej mamy spokój i nie musimy rezerwować miejsc 2 tygodnie wcześniej”. Monika, 19 lat.

,,Obchodzę Walentynki, ale tylko ze względu na moją dziewczynę. Mi to nie jest potrzebne do szczęścia, ale chcę sprawić przyjemność mojej ukochanej i myślę, że większość chłopaków się ze mną zgodzi” Kacper, 16 lat.

,,Nienawidzę Walentynek, a jak patrzę na zakochane pary, to chce mi się ryczeć. Najbardziej się cieszę jak przypadają w weekend, a jak muszę iść do szkoły to po zajęciach biegnę prosto do domu i oglądam jakiś horror”. Paulina, 17 lat.

A Wy obchodzicie Walentynki? Napiszcie nam w komentarzach!

czy obchodzisz walentynki?Źródło zdjęć: http://favim.com

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj