Pexels

Boisz się krępującej ciszy podczas randki? Sprawdź, jak do niej nie dopuścić!

Pierwsza randka wiąże się ze sporą dawką stresu. Boimy się, że palniemy jakąś gafę i się ośmieszymy, że nie przypadniemy chłopakowi do gustu lub nie będziemy umiały z nim znaleźć wspólnych tematów, co doprowadzi do krępującej ciszy. Czy chwila ciszy to faktycznie koniec świata i co zrobić, gdy już nam się przytrafi? Czytaj dalej!

Przygotuj się wcześniej. Zawsze warto przygotować sobie kilka awaryjnych tematów przed randką. Nie będziesz się wtedy stresować, że nie będziecie mieli o czym rozmawiać. Bezpieczne i sprawdzone tematy to szkoła, rodzina, plany na wakacje i hobby.

Bądź ciekawym rozmówcą. Jeśli będziesz miała ciekawe rzeczy do powiedzenia, to z pewnością będziecie mieli wspólne tematy do rozmowy. Chłopcy cenią dziewczyny, które mają zainteresowania i każdy z nich z pewnością chętnie posłucha opowieści o Twojej pasji.

Zadawaj pytania. Daj chłopakowi możliwość wypowiedzenia się. W końcu to nie tylko Ty musisz prowadzić Waszą rozmowę. Jeśli zobaczysz, że on ma problem z zaczęciem rozmowy, to zadaj mu kilka pytań. O ile nie zjedzą go nerwy i nie będzie odpowiadał jednym słowem, istnieje duża szansa, że będziecie mogli podyskutować 🙂

Ciąg dalszy na kolejnej stronie:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here