Źródło: Pinterest

Chcesz zaciekawić swoich odbiorców w social media, a znudziły Ci się typowe selfie? Wypróbuj nasze porady, a Twoje zdjęcia będą o wiele ciekawsze!

Robienie dobrych selfies to nie lada wyzwanie. Oprócz dobrego aparatu przyda się także odpowiednie światło, tło oraz poza. Poniżej przedstawiamy kilka trików, które uatrakcyjnią Twoje selfies i sprawią, że staniesz się prawdziwą profesjonalistką w tej dziedzinie! ?

Sposoby na NIEnudne selfie!

#1. Zabawa światłem

Światło na zdjęciach jest bardzo ważne. Kiedy robisz sobie zdjęcie staraj się być dobrze widoczna. Możesz także poeksperymentować ze światłem – stając za firanką w słoneczny dzień, promienie słońca utworzą na Twojej twarzy ciekawy wzór. Możesz także ustawić lampkę w pokoju w taki sposób, aby była oświetlona tylko jakaś część Ciebie. Pomysłów jest naprawdę sporo – a może wymyślisz swój własny?

#2. Szalony makijaż

Może przy okazji selfie warto trochę poszaleć z makijażem i zaprezentować coś zupełnie innego niż na co dzień? Kilka przykładów pokazujemy poniżej:

#3. Zdjęcie ze zwierzakiem

Przy okazji robienia zdjęcia możesz pochwalić się swoim zwierzakiem. Wasze wspólne zdjęcie z pewnością rozczuli Twoich obserwatorów. A może skusisz się na śmieszną fotkę z ogrodu zoologicznego? ?

#4. Zabawa kolorami

Aby dodać nieco kolorów do zdjęć możesz wykorzystać kolorowe szybki, lampki czy nawet szklane butelki. Wystarczy, że ustawisz aparat w taki sposób, aby światło przenikało przez kolorowy materiał. Możesz także wykorzystać filtry lub aplikacje na telefon.

#5. Ciekawe tło

Zdjęcia w łazience czy przy szafie są bardzo tradycyjne i raczej nie robią furory. Spróbuj zorganizować sobie niezwykłe tło, dzięki czemu Twoje selfie stanie się wyjątkowe. Może to być jakaś plandeka pomalowana farbami, ogród botaniczny stworzony z domowych kwiatków, rozsypane płatki kwiatów na podłodze czy nawet firana ozdobiona sztucznymi motylami. Możliwości masz naprawdę wiele, a niektóre są mega proste w przygotowaniu!

Jakie są Twoje sposoby na ciekawe selfie? Podziel się nimi w komentarzu!

Czytaj także: Jak przestać się porównywać do Instagirls?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj