poderwanie chłopaka
Źródło: https://pl.pinterest.com/pin/496803402642989629/

Chciałabyś poderwać chłopaka swoich marzeń? W tym wpisie podpowiemy Ci, jak to zrobić!

Zastanawiasz się, jak zwrócić na siebie uwagę chłopaka, który wpadł Ci w oko? Widzisz w swoim otoczeniu ?zwykłe? dziewczyny, które flirtują bez żadnych oporów i też chciałabyś być taka, jak one? W tym wpisie poznasz sposoby, dzięki którym poderwiesz wymarzonego chłopaka.

Sposoby na poderwanie chłopaka Twoich marzeń!

Istnieje wiele metod podrywu, które pomogą Ci osiągnąć zamierzony cel, a w tym wpisie skupimy się na trzech z nich.

Sposób 1: Nawiąż z chłopakiem kontakt wzrokowy

Nawiązanie kontaktu wzrokowego to pierwszy krok, aby pokazać chłopakowi, że jesteś nim zainteresowana. Postaraj się spojrzeć mu prosto w oczy i utrzymać ten kontakt wzrokowy przez co najmniej kilka sekund. Oczywiście musisz zachować w tym wszystkim umiar. Przeciąganie tego w nieskończoność sprawi, że zrobi się niezręcznie, a chłopak zacznie się zastanawiać, o co Ci właściwie chodzi.

Aby wszystko wyszło możliwie jak najbardziej naturalnie utrzymuj kontakt wzrokowy przez około 3 sekundy. Po upływie tego czasu odwróć wzrok, a po chwili… zerknij na niego jeszcze raz!

Sposób 2: Uśmiechnij się!

Nasz uśmiech ma ogromną moc, a przy tym nic nas nie kosztuje. Przesyłając go nic nie tracimy (w najgorszym wypadku po prostu nie zostanie on odwzajemniony), a możemy wiele zyskać.

Kiedy już wprowadzisz w życie sposób pierwszy i Wasze spojrzenia skrzyżują się ze sobą, poślij chłopakowi uśmiech. Po prostu unieś delikatnie kąciki ust i obserwuj jego reakcję. Jeżeli on również się uśmiechnie, to dobry znak! Nie załamuj się jednak, jeżeli on nie odwzajemni tego gestu. Może ma zły dzień albo jest nieśmiały?

Zamiast posyłać chłopakowi uśmiech, możesz równie dobrze puścić do niego oczko. To metoda dla odważnych dziewczyn, ale może zaryzykujesz i podejmiesz tę próbę? Efekt spotęgujesz łącząc uśmiech z mrugnięciem.

Pamiętaj, że uśmiechnięte dziewczyny są odbierane bardziej pozytywnie przez otoczenie niż te, które mają wiecznie poważną albo przestraszoną minę. Pokaż chłopakowi, że jesteś pozytywnie zakręcona, a możliwe, że sam zacznie z Tobą rozmowę jako pierwszy.

Sposób 3: Po prostu zaproś go na spotkanie!

Ten sposób nie sprawdzi się w każdej sytuacji. Podejście do nieznajomego chłopaka i zaproponowanie mu spotkania w kawiarni, może zakończyć się odmową. Nikt nie lubi być w taki sposób zaskakiwany, a pierwszą myślą po usłyszeniu takiej propozycji, będzie najpewniej: ?gdzie jest ukryta kamera??.

Jeżeli jednak udało Wam się już nawiązać wcześniej kontakt i porozmawiać ze sobą chociaż przez chwilę, to masz już pretekst, żeby zaproponować chłopakowi spotkanie. Zaproś go na kawę i z uśmiechem na ustach dodaj, że to nie randka, a jedynie koleżeńskie spotkanie. Dzięki temu Ty nie będziesz musiała bać się, że on Cię odrzuci, a z drugiej strony on w razie czego będzie mógł się wykazać i przejąć inicjatywę.

? ? ?


Więcej sposobów na poderwanie chłopaka, a także bonus w postaci 50 pytań, które możesz zadać chłopakowi Twoich marzeń znajdziesz w naszym ebooku:
?10 sposobów na poderwanie chłopaka Twoich marzeń!

Link:
https://www.dlanastolatek.pl/10-sposobow-na-poderwanie-chlopaka-twoich-marzen/


? ? ?

poderwanie chłopaka
Źródło: https://br.pinterest.com/pin/651966483534245576

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj