Źródło: Pinterest

Planujesz zaprosić chłopaka na romantyczną kolację, ale nie wiesz, jak ją zorganizować? Skorzystaj z naszych wskazówek!

Romantyczna kolacja to idealny sposób na świętowanie rocznicy związku albo urodzin ukochanej osoby. Aby wieczór był udany, podczas przygotowań, należy pamiętać o kilku ważnych rzeczach. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, o jakich.

Sprawdzone pomysły na kolację z chłopakiem

#1. Nastrojowe miejsce

Aby kolacja była udana, musi odbyć się w miejscu, w którym nikt nie będzie Wam przeszkadzał. Zimą musi to być zamknięte pomieszczenie, np. w Twoim domu, ale wiosną i latem możecie zjeść posiłek pod gołym niebem!

#2. Dobre jedzenie

To oczywiste, że do jedzenia musisz podać coś, co będzie Wam smakowało. Przy okazji dobrze, gdyby nie było to danie czasochłonne w przygotowaniu. Poza tym powinnaś wybadać czy chłopak nie ma jakiejś alergii i jakie są jego preferencje kulinarne.

#3. Romantyczna muzyka

Odpowiednia muzyka wprowadzi Was w romantyczny nastrój. Oczywiście nie jest to najważniejsze, ale cichy podkład, gdzieś w tle, pomoże Ci stworzyć odpowiednią atmosferę. Muzykę najlepiej puszczać z jakiegoś nośnika, tak aby co kilka piosenek nie włączały się reklamy.

#4. Romantyczne dodatki

Nie tylko muzyka zapewni Wam odpowiednią atmosferę. Pomoże Wam w tym również delikatne oświetlenie (które uzyskasz dzięki lampkom lub świecom) oraz zapach kadzideł (o ile je lubicie).

#5. Wspólne tematy do rozmowy

Dobre jedzenie to podstawa udanej kolacji, ale liczy się również rozmowa. Jeśli jesteście ze sobą już długo, to z pewnością nie zabraknie Wam wspólnych tematów, ale jeśli Wasz związek jest świeży, lepiej przygotuj sobie kilka awaryjnych zagadnień.

#6. Dodatkowe atrakcje

Wasz wspólny wieczór nie musi kończyć się na kolacji. Możecie obejrzeć jakiś film, zatańczyć albo obejrzeć swoje zdjęcia z dzieciństwa. Zastanów się, co sprawi Wam obojgu przyjemność.

#7. Dress code

Jeśli Twój chłopak na co dzień ma raczej luźny styl, może warto uprzedzić go, aby ubrał się nieco ładniej. Być może żadne z Was nie zwraca na takie szczegóły uwagi, ale może się również okazać, że on będzie czuł się skrępowany, kiedy pojawi się w dresie, a Ty ubierzesz wieczorową sukienkę.

Czytaj także: Jak stworzyć partnerski związek?

Źródło: Pinterest

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj