Źródło: Pinterest

W Twoim związku wieje nudą? Sprawdź, co możesz zrobić, aby to zmienić!

Nawet w najbardziej szczęśliwym związku, może pojawić się rutyna bądź chwilowe znudzenie. W tym wpisie znajdziesz sprawdzone sposoby, dzięki którym znowu zrobi się między Wami ciekawie!

Sprawdzone sposoby na nudę w związku

#1. Poświęcajcie sobie więcej uwagi

Często, kiedy się widzicie, siedzicie z nosami w telefonach albo bezmyślnie gapicie się w telewizor? Pora z tym skończyć! Nudę w związku możecie pokonać, jeśli zaczniecie poświęcać sobie więcej uwagi. Odłóżcie na bok wszelkie rozpraszacze i skupcie się na sobie. Rozmawiajcie, grajcie w miłosne gry i róbcie wszystko to, co sprawia Wam przyjemność, a jednocześnie zbliża Was do siebie.

#2. Spotkajcie się w większym gronie

Randki tylko we dwoje nieco Wam spowszedniały? W takim razie rozważcie spotkania w większym gronie. To z pewnością doda Waszemu związkowi świeżości i sprawi, że szybko zapomnicie o nudzie. Możecie wyjść gdzieś w 2 lub 3 pary albo wybrać się na imprezę. Z pewnością będzie ciekawie!

#3. Znajdźcie sobie nowe hobby

Skutecznym sposobem na przełamanie rutyny jest znalezienie nowych zainteresowań. Z pewnością jest wiele rzeczy, które będą ciekawe dla Was obojga. To może być gotowanie, uprawianie sportu albo jakieś interesujące kursy.

#4. Zróbcie coś, czego dotąd nie robiliście

Być może jest coś, co zawsze chcieliście zrobić, ale nie było na to czasu? Jeżeli w Twoim związku wieje nudą, to jest to dobry pretekst, aby właśnie teraz coś w nim zmienić. To nie musi być spektakularna metamorfoza – czasami wystarczą drobne modyfikacje (jak choćby miejsce spotkania).

#5. Przypomnijcie sobie Wasze początki

Im dłużej trwa związek, tym mniej staramy się o drugą osobę. Dzieje się tak w wielu relacjach. Prędzej czy później to może doprowadzić do tego, że nasz partner zacznie nam się nudzić. Rozwiązaniem tego problemu jest ,,powrót do korzeni”. Przypomnij sobie, jak zabiegaliście o siebie na początku i znów zacznij zachowywać się w ten sposób. Flirtuj, praw komplementy, rób niespodzianki, a zobaczysz, że to szybko zaowocuje.

Jakie są Twoje sposoby na nudę w związku? Podziel się nimi w komentarzu!

Czytaj także: Zasada 5C, czyli przepis na udany związek

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj