Avril może i nie jest już nastolatką, ale jej styl bycia oraz ubiór sugeruje co innego 🙂

Avril Ramona Lavigne (urodzona 27 września 1984 w Belleville w prowincji Ontario) – kanadyjsko-francuska piosenkarka pop-rockowa, gitarzystka, autorka tekstów, kompozytorka, producentka muzyczna, a także projektantka mody, filantropka i aktorka. Na scenie muzycznej zaistniała w 2002 roku, wydając swój debiutancki album Let Go. Z tej płyty największą popularność osiągnęły takie piosenki, jak: ComplicatedSk8er Boy oraz I’m With You.

Lavigne jest znana nie tylko z muzyki, ale również z własnej marki ubrań (Abbey Dawn) oraz perfum sygnowanych własnym nazwiskiem.

Avril jest żoną Chada Kroegerema, wokalisty zespołu Nickelback.

Wokalistka od lat młodzieńczych była buntowniczką, w związku z tym, jej sceniczny image też taki jest. Początkowo Avril nie rozstawała się z trampkami i bojówkami, jednak z upływem lat, jej styl zaczął się zmieniać i obecnie możemy ją nawet zobaczyć w sukienkach 🙂

Gwiazda lubi farbować włosy, a najlepiej czuje się w kolorowych pasemkach. Przerobiła już chyba wszystkie możliwe kolory 🙂 W jakim podoba Wam się najbardziej? 🙂

Na co dzień piosenkarka ubiera się najczęściej w trampki, spodnie i zwykły T-shirt, chociaż podczas ważnych wydarzeń muzycznych możemy zobaczyć ją nawet w szpilkach.

Od czasu do czasu Avril zakłada full capy, chociaż częściej wybiera czapki z daszkiem lub tzw. beanies i ciemne okulary, żeby ukryć się przed paprazzi.

A dla tych, którzy nie widzieli jak Avril wyglądała zanim zaczęła karierę, mamy niespodziankę 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here