Bella Thorne urodziła się 8 października 1997 roku w Stanach Zjednoczonych. Popularność przyniosła jej rola w serialu Disneya Shake it up.

Oprócz tego wystąpiła również w kilku filmach, m.in. Nie-przyjaciele, Rodzinne rewolucje i Amityville. Poza aktorstwem Bella zajmuje się także muzyką. W tym roku wydała solową płytę pt. Call it Whatever. Jej najbardziej znane single to TTYLXOX Watch me (nagrany we współpracy z Zendayą).

Styl Belli różni się w zależności od okazji. Na co dzień aktorka i piosenkarka ubiera się swobodnie aczkolwiek dziewczęco. Lubi także podkreślać swoją szczupłą i wysportowaną sylwetkę. Często odsłania płaski brzuch i/lub zgrabne nogi. Patrząc na jej poniższe stylizacje na usta ciśnie się słowo “wygoda”.

Zupełnie inaczej gwiazda prezentuje się podczas oficjalnych wyjść. Niestety niespełna 17-latka ma skłonność do przesady. Ta eteryczna rudowłosa dziewczyna potrafi dodać sobie kilka lat strojem i makijażem. Jednak czasem Bella potrafi zabłysnąć świeżą i adekwatną do wieku stylizacją.

Należy pamiętać, że to jeszcze nastolatka i ma prawo popełniać błędy. Modą należy się bawić, a Bella tego się nie boi. Poza tym w każdym wydaniu aktorka prezentuje się niezwykle uroczo.

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here