Dakota Johnson (ur. 4.10.1989 r.) to amerykańska aktorka i modelka. Jej gwiazda póki co nie świeci najjaśniej, ale to się niebawem zmieni. Dakota gra bowiem główną rolę w ekranizacji głośnej powieści E. L. James pt. 50 twarzy Greya. W oczekiwaniu na premierę, jako jedni z pierwszych, przedstawiamy styl tej wschodzącej gwiazdy. O ile książka i film są kontrowersyjne, to styl Dakoty (póki co) kontrowersji nie wzbudza.

Aktorka jeszcze niedawno wyglądała inaczej, niż dziś. Kiedyś nosiła blond włosy i była odrobinę bardziej masywna. Obecnie wcielając się w Anastasię Steele ma brązową czuprynę z grzywką, a jej kobiece kształty jakby stopniały. No cóż, dla sławy trzeba się poświęcać.

Styl Dakoty również uległ zmianie. Teraz lubi wkładać rzeczy proste z rockowym zacięciem. Czasem prezentuje też dziewczęce sukienki. Jej ulubionym dodatkiem są kapelusze. Mamy jednak wrażenie, że tuż po premierze filmu aktorka diametralnie się zmieni. Czas pokaże.

Póki co Dakota stara się wyglądać poprawnie. Jej kreacje na czerwony dywan owszem – są piękne, ale jakby nijakie. Przyszła idolka jest dopiero na początku swojej kariery. Zapewne dlatego nie chce zbytnio rzucać się w oczy.

My kibicujemy Dakocie, ponieważ dziewczyna ma potencjał. Już niedługo przekonamy się czy będzie umiała go wykorzystać.

Źródło tekstu: https://www.dlanastolatek.pl/ || Źródło zdjęć: http://weheartit.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here