Debby Ryan to amerykańska aktorka i wokalistka, urodzona w 1993 roku. Jest jedną z gwiazdek tzw. stajni Disneya. Swoją karierę zaczynała niemal równocześnie z Miley Cyrus i Seleną Gomez. Popularność przyniósł jej udział w Nie ma to jak statek, Bunt FM, 16 życzeń oraz Jessie, gdzie wciela się w tytułową rolę.

Młoda aktorka słynie ze swojego zamiłowania do zmiany koloru włosów. Kiedy jej kariera raczkowała Debby była naturalną brązowowłosą dziewczyną. Potem jej włosy były rude, a w końcu stały się platynowe. W jakim kolorze Debby prezentuje się najlepiej, jest kwestią dyskusyjną, którą pozostawiamy Wam ;).

Przejdźmy do stylu ubierania się artystki. Debby ma prawie 22 lata, więc może sobie pozwolić na eksperymenty. To co ją wyróżnia, to podkreślanie swoich kobiecych kształtów. Aktorka wie, że nie wygląda jak wieszak, co wydaje się wcale jej nie przeszkadzać. Wręcz przeciwnie, serialowa Jessie lubi spodnie i spódnice opinające jej kształtne biodra.

Póki co aktorka nie zaliczyła większych wpadek. Za co możemy ją podziwiać? Za wyrażanie siebie strojem. Debby nigdy nie wygląda na przebraną. A w jej stylu można doszukać się rockowych elementów.

Źródło zdjęć: http://weheartit.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here