Demi Lovato jest amerykańską piosenkarką i aktorką. Swoją karierę zaczynała jako gwiazda stacji Disney Channel. Zagrała główną rolę w filmach Camp Rock, Camp Rock 2 i Program Ochrony Księżniczek. Oprócz tego występowała w serialu Słoneczna Sonny, jako tytułowa Sonny. Obecnie Demi skupia się na karierze muzycznej. Jej ostatnia płyta pt. Demi ostatecznie pomogła artystce zerwać z grzecznym wizerunkiem. Ostatnio nagrała wspólny utwór z Ollym Mursem pt. Up.

Styl Demi zmieniał się na przestrzeni lat. Piosenkarka przeszła załamanie nerwowe, pokonała również bardzo niebezpieczną chorobę, jaką jest bulimia. Teraz Demi dba o sylwetkę na siłowni, co pokazuje na swoim instagramowym profilu. Gwiazda chętnie eksperymentuje z fryzurą, jednak w kwestii ubioru trzyma się rockowego sznytu.

Najczęściej możemy ją zobaczyć w skórzanych kurtkach lub legginsach, kraciastych koszulach i luźnych t-shirtach. Demi lubi również bawić się dodatkami, chętnie uzupełnia swoje outfity o kapelusze i dużą ilość biżuterii. Na oficjalne wyjścia wybiera sukienki, które stylem nie odbiegają od jej ulubionego rocka. Jednak wydaje nam się, że artystka nadal poszukuje siebie. Oczywiście w wieku 22 lat trudno jest wypracować jeden wzorzec wyglądu. Demi ma jeszcze czas na stylową stabilizację.

Źródło tekstu: https://www.dlanastolatek.pl/ || Źródło zdjęć: http://weheartit.com

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here