Kelli Berglund (ur. 9 lutego 1996 r.) jest amerykańską aktorką i tancerką. Swoją karierę rozpoczęła od gry w serialu Hip Hop Harry. Jednak szerszej publiczności jest z znana z roli Bree z serialu Disneya Szczury Laboratoryjne. Do jej najnowszego dorobku artystycznego należy udział w filmach pt. Lepszy Model oraz Lovin` Brooklyn.

Styl Kelli póki co nie różni się od typowego sposobu ubierania się amerykańskiej nastolatki. Najczęściej młoda aktorka wybiera jeansy lub spódniczki w połączeniu z kolorowym topem. Być może kiedy jej kariera nabierze tempa, to wtedy my poznamy zupełnie nową Kelli.

Na czerwonym dywanie panna Berglund prezentuje się bardzo skromnie, aczkolwiek uroczo i stylowo. Na próżno można doszukiwać się modowych wpadek. Kelli doskonale zna swoje atuty i wie jak je wyeksponować. Tym samym jest bardzo dobrym i łatwym przykładem do naśladowania. Jedyne szaleństwo, na które sobie pozwala to zmiana fryzury. Nie wiemy czy lepiej prezentuje się jako blondynka czy brunetka. A Ty co sądzisz?

Podsumowując, Kelli Berglund jest u progu sławy, tak samo jak jej styl. Z niecierpliwością czekamy jak ta młoda, obiecująca aktorka będzie się prezentować w przyszłości.

Jeżeli chcesz wiedzieć więcej o Kelli możesz śledzić jej profil na Instagramie: @kelliberglund.

Czy ciekawi Cię styl innych gwiazd? Napisz do nas! Czekamy.

Źródło tekstu: https://www.dlanastolatek.pl/ || Źródło zdjęć: http://weheartit.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here