Peyton Roi List jest amerykańską aktorką i modelką. Ta niespełna 17- letnia gwiazda swoją karierę rozpoczęła już w wieku 4 lat. Do tego czasu zagrała epizodyczne role w takich filmach, jak Spider-Man 2, 27 Sukienek, Wyznania Zakupoholiczki lub Pożyczony Narzeczony. Młodym widzom jest znana przede wszystkim z serialu Disneya pt. Jessie, gdzie wciela się w Emmę Ross, córkę modelki i producenta filmowego.

Styl Peyton jest godny uwagi, w szczególności stylizacje na czerwony dywan. Trzeba przyznać, że młoda aktorka potrafi pozytywnie zaskoczyć. Często wybiera kreacje odsłaniające jej długie, szczupłe nogi. Co więcej, raczej nie preferuje dużych dekoltów (a jeżeli tak, to wówczas zakrywa nogi). Zapewne wie, że mogłoby to się spotkać z krytycznymi opiniami ze strony rodziców jej widzów. Peyton jest jeszcze bardzo młoda, a jako przedstawicielka wytwórni Disneya musi dawać dobry przykład dzieciom i młodzieży, która traktuje ją jako wzór do naśladowania. Dlatego aktorka podczas oficjalnych wyjść prezentuje się nienagannie. Nawet stylizacje, w których wykorzystane są skórzane elementy mają w sobie pierwiastek grzeczności.

Patrząc na styl Peyton List nie jesteśmy zniesmaczone. Jeżeli szukasz czegoś na specjalne okazje śmiało możesz się wzorować na aktorce.

Ciekawi Cię styl innych młodych gwiazd? Jeżeli tak, napisz których, a my go dla Ciebie zaprezentujemy! 🙂

Źródło tekstu: https://www.dlanastolatek.pl/ || Źródło zdjęć: http://weheartit.com

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here