Do każdej kobiecej, sportowej stylizacji niezbędna jest wygodna bluza damska. Co zrobić, by nawet w tak luźnym zestawie wyglądać modnie, oryginalnie, a nawet elegancko? Rozwiązanie mogą stanowić m.in. najróżniejsze naszycia na bluzach, rękawy w innych kolorach, wymyślne nadruki lub imitacje kołnierzyka. W tym sezonie hitem okazują się jednak… skrzydła na plecach!

Bluza z kapturem to typowo sportowe okrycie wierzchnie. Zawsze jednak można wybrać taki model, który nieco urozmaici naszą stylizację, nadając jej indywidualnego, wyszukanego charakteru. Duży wybór wzorów, krojów oraz kolorów pozwala na znalezienie czegoś specjalnie dla siebie. Dziś proponujemy wyjątkowy model z oryginalnymi skrzydłami na plecach!

Bluza Real Wings to niestandardowy projekt, który z pewnością zwróci uwagę Twoich znajomych. Choć przód bluzy – rozpinany na zamek – wydaje się być klasyką, prawdziwym hitem okazuje się tył z oryginalnymi, sztywnymi skrzydłami.     

Jeżeli cenisz sobie wygodę, ale pragniesz również nietypowego, wyszukanego wyglądu bluza Real Wings to zdecydowanie propozycja dla Ciebie! Styl i wygoda gwarantowane!

Bluzę Real Wings – w kolorze szarym i czarnym – znajdziecie tutaj:

Szara: https://www.only4girls.pl/bluzytuniki/bluza-real-wings-gray/

Czarna: https://www.only4girls.pl/bluzytuniki/bluza-real-wing-black/

Źródło tekstu: Only4girls.pl || Zdjęcia: Only4girls.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here