Anja Rubik jest chyba jedną z najbardziej znanych Polek. Supermodelka, redaktor naczelna 25 Magazine i prowadząca polską edycję programu Project Runway. Jest również niekwestionowaną ikoną stylu.

Anja swego czasu pojawiała się na kilkudziesięciu pokazach w ciągu sezonu. Nic dziwnego, że jej sposób ubioru stawał się coraz ciekawszy. Obecnie modelka może pozwolić sobie na wybór pokazu, w którym chce uczestniczyć. Na szczęście nadal świetnie odnajduje się w trendach.

Sposób ubierania się modelki jest eklektyczny. Często rockowy, a czasem romantyczny. Każdy, kto chce się zainspirować znajdzie coś dla siebie. Oczywiście należy wówczas pamiętać, że Anja Rubik może sobie pozwolić dosłownie na wszystko. Jednak przy lekkiej modyfikacji nawet jej najdziwniejsze stylizacje mogą się na nas obronić.

Styl Anji spodoba się każdej fance miejskiego szyku. Jej ubrania pochodzą od najlepszych projektantów, ale z pewnością podobne uda się znaleźć w sieciówkach. Chcesz wyglądać jak supermodelka. Zainspiruj się!

Podoba Ci się styl Anji Rubik? A może lubisz inną modelkę i chcesz zobaczyć jej styl? Napisz nam to w komentarzu.

Źródło tekstu: https://www.dlanastolatek.pl/ || Źródło zdjęć: http://weheartit.com

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here