Joanna Krupa (ur. 23 kwietnia 1979 r.) jest polską fotomodelką i prowadzącą program Top Model. Na stałe mieszka w Stanach Zjednoczonych. Znana jest ze swojej miłości do zwierząt, co udowodniła pozując nago w kampanii organizacji PETA. Wiemy już, że Joasia lubi się rozbierać. Poznajmy jednak w jaki sposób się ubiera.

Joanna Krupa jest uosobienie seksapilu i kobiecości. Jej styl całkowicie to odzwierciedla. Modelka lubi obcisłe jeansy w zestawieniu z przylegającymi topami. Takie zestawienie ubrań sprawdzi się jeżeli nie masz żadnych zastrzeżeń w stosunku do swojej figury. W przeciwnym wypadku pamiętaj o zasadzie “luźna góra, obcisły dół i odwrotnie”. Joanna jednak lubi swoje ciało. Chętnie wybiera rzeczy w dużym dekoltem. Często odsłania również swoje zgrabne nogi.

Ostatnio styl Krupy uległ lekkiej modyfikacji. Można ją było zobaczyć w dłuższych spódnicach lub sukienkach. Nie oznacza to jednak, że nowa Joasia pozbawia się seksapilu. Wręcz przeciwnie. Pokazuje, że nawet w bardziej zabudowanych ubraniach można czuć się kobieco.

Podoba Ci się styl Joanny Krupy. A może jest dla Ciebie zbyt wulgarna. Czekamy na Twoją opinię!

Źródło tekstu: http://www.dlanastolatek.pl || Źródło zdjęć: http://weheartit.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here