Pomysły na prezent na Dzień Ojca

Dzień Ojca już za 2 dni, a Ty nadal nie masz pomysłu na prezent? Spokojnie! Przychodzimy do Ciebie z propozycjami last minute!

Dzień Ojca to dobra okazja, aby docenić swojego tatę. Z pewnością ucieszy się z każdego podarunku, jaki od Ciebie dostanie, a propozycje z naszego wpisu sprawią, że poczuje się wyjątkowo.

Super pomysły na prezent na Dzień Ojca

#1. Gadżet związany z jego hobby

Twój tata lubi w wolnych chwilach jeździć na ryby? A może hobbystycznie sadzi warzywa w ogródku? Nawet jeśli nie ma zbyt wielu pasji, a np. lubi oglądać mecze piłki nożnej, to wręczenie mu drobiazgu, typu: żyłka, solidne rękawice albo gadżet kibica, na pewno go uszczęśliwi.

#2. Pyszny obiad

Możesz przygotować samodzielnie ulubioną potrawę taty – na pewno będzie wniebowzięty. Jeżeli nie masz zdolności kulinarnych, to spróbuj namówić mamę i z okazji Dnia Ojca wyjdźcie rodzinnie do restauracji. Z takiego rozwiązania wszyscy powinni być zadowoleni 🙂

#3. Zestaw do pielęgnacji brody

Tata, który ma brodę, powinien ucieszyć się z zestawu do pielęgnacji zarostu. Jeśli już czegoś używa i jest zadowolony, to na pewno przyda mu się zapas, a jeśli jeszcze niczego nie stosował, to będzie miał okazję, żeby przetestować, czy jest to coś dla niego.

#4. Portfel

Mężczyźni najczęściej nie dbają tak bardzo o wszelkie dodatki, dlatego prezent w postaci nowego portfela na pewno ucieszy Twojego tatę. Skórzane modele są niestety drogie, ale w popularnych sieciówkach bez problemu znajdziesz modele za mniej niż 50 złotych.

#5. Kosmetyki

Wielu ojców nie ma dużych wymagań i ucieszą się z zestawu kosmetyków. Najpopularniejszym wyborem będą produkty po goleniu lub do kąpieli, ale możesz oczywiście zdecydować się na coś innego, typu krem do twarzy czy zestaw produktów do włosów. A może Twój tata ucieszyłby się z nowej wody toaletowej?

#6. Lot w tunelu aerodynamicznym

Dla taty, który lubi przygody, lot w tunelu aerodynamicznym może być strzałem w 10! Taka rozrywka jest dostępna praktycznie w każdym większym mieście w Polsce. Cena za tę przyjemność to około 100 złotych za minutę lotu, więc nie jest to mało, ale może uda Ci się namówić rodzeństwo, aby wspólnie złożyć się na prezent?

Pomysły na prezent na Dzień Ojca
Źródło: Pixabay

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj