Poznaj nasz skuteczny sposób na piękne, odżywione włosy.

Która z nas nie marzy o pięknych, zdrowych włosach? Niestety w codzienny biegu, czasami ciężko jest znaleźć nawet chwilę na odpowiednią pielęgnację naszych kosmyków. Z trudem znajdujemy czas na szybkie umycie włosów, najlepiej połączone z prysznicem.

Jak w to wszystko wcisnąć jeszcze odżywkę, którą przecież należy nałożyć na wilgotne włosy, pozostawić przez określony czas i następnie zmyć? Nakładać ją pod prysznicem? Jest to oczywiście jakieś rozwiązanie, ale ma ono sporo wad – większość odżywek trzeba trzymać na włosach około 10 minut, a nasza kąpiel trwa zazwyczaj krócej. To sprawia, że czas stania pod prysznicem się wydłuża, a nam przecież zależy na nie marnowaniu go. Nie można też zapomnieć o większych rachunkach za wodę, bo przecież nikt nie będzie stał pod prysznicem 10 minut bezczynnie. Na szczęście jest na to lepszy sposób…

Skorzystaj z naszego sposobu na nakładanie odżywki dla zabieganych i… po prostu zamień kolejność! Zanim pójdziesz pod prysznic zwilż lekko włosy i nałóż na nie odżywkę. W tym czasie możesz robić inne rzeczy, a po upływie określonej liczby minut po prostu umyj włosy szamponem i wysusz. Jeśli potrzebujesz dodatkowego nawilżenia to zaopatrz się jeszcze w odżywkę bez spłukiwania, którą nałóż na sam koniec.

Czytaj także: Skuteczne triki na szybki porost włosów

Źródło zdjęć: Pinterest

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj