Po czym poznać, że nie wykorzystujesz w pełni swojego czasu, tylko marnujesz go na rzeczy bezsensowne? W tym wpisie znajdziesz odpowiedź!

Każda z nas potrzebuje czasem odpocząć i po prostu nic nie robić. Gorzej, jeśli większość czasu ,,odpoczywamy”, a życie zaczyna nam przeciekać przez palce. W dzisiejszym wpisie znajdziesz kilka przykładów, które świadczą o tym, że marnujesz swój czas. Potraktuj je jako przestrogę 🙂

#1. Znasz wszystkie odcinki ,,Ukrytej prawdy” na pamięć. Wracasz do domu, jesz obiad i odpalasz cały maraton paradokumentalnych seriali. To nie jest dobry znak i raczej nic pożytecznego z tego nie wyniknie.

#2. Jak odpalasz anonimowe, to nie masz co czytać. Zaglądasz na główną, ale wszystkie wyznania znasz już z poczekalni. Niestety i tam jesteś na bieżąco. Zdesperowana zaglądasz do archiwalnych wpisów, ale i tak nic nowego nie możesz znaleźć. Kiepska sprawa 🙂

#3. Na Facebooku lubisz mnóstwo profili. Jest ich tak dużo, że ogarnięcie całej tablicy zajmuje Ci kilka godzin. Mimo tego ze wszystkim jesteś na bieżąco i zawsze znajdziesz czas, żeby oznaczyć przyjaciółkę, której imię zaczyna się na M i która ma Ci kupić pizzę 🙂

#4. Twoja galeria zdjęć w telefonie jest przepełniona selfie. Dzień bez fotki, dniem straconym. Zdjęcia różnią się od siebie właściwie tylko Twoim ubiorem, ale mimo to prawie codziennie robisz sobie nowe.

#5. Nie masz pasji. Na myśl o tym, że ktoś mógłby zapytać o Twoje hobby, wpadasz w panikę? Może pora wziąć się za siebie i coś zmienić? Zajmij się czymś, co jest przyjemne i jednocześnie przydatne – nie jest to proste zadanie, ale warto szukać czegoś, co nas zainteresuje i się temu poświęcić.

#6. Każdy dzień jest taki sam. Wracasz ze szkoły i ani się obejrzysz, a już leżysz w łóżku? Ewidentnie robisz coś źle. Spróbuj zapisywać sobie co robiłaś każdego dnia – to pierwszy krok, aby coś zmienić na lepsze.

Czytaj także: Fiszki ? super sposób na naukę języka!

Źródło zdjęć: Pinterest

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj