Źródło: Pinterest

Zastanawiasz się, czy powinnaś spędzać Sylwestra ze swoim chłopakiem? W tym wpisie znajdziesz odpowiedź.

Wiele dziewczyn zastanawia się nad tym, czy będąc w związku mogą robić wszystko tak, jak do tej pory. Z jednej strony nikt przecież nie chce czuć się jak na uwięzi, ale z drugiej, skoro już mamy chłopaka, to wypadałoby uwzględnić go w naszych planach. Przy okazji zbliżającego się Sylwestra postanowiłyśmy odpowiedzieć na pytanie, czy powinnaś witać Nowy Rok w towarzystwie swojego chłopaka.

Sylwester – czy musisz spędzać go z chłopakiem?

Oczywiście nikt nie może Cię do niczego zmusić. Pamiętaj też, że zasady obowiązujące w innych związkach, wcale nie muszą dotyczyć Twojej relacji.

Najczęściej zakochani sami chcą spędzać ze sobą Sylwestra i w takiej sytuacji nie ma się nad czym zastanawiać. Zdarza się jednak, że w świeżych związkach (albo wręcz odwrotnie – w związkach z długim stażem) obie strony czy też jedna chce spędzić ostatni dzień roku osobno. Czy to normalne? Jak najbardziej! Nie ma w tym nic złego, pod warunkiem, że nie chodzi o to, aby o godzinie 00:00 móc pocałować kogoś innego 🙂

Jak przekonać chłopaka do spędzania Sylwestra osobno?

Najlepsza w tym wypadku będzie szczera rozmowa. Dzięki temu Twój ukochany nie będzie martwił się, że Wasz związek przechodzi kryzys. Staraj się niczego przed nim nie ukrywać i odpowiadać na wszystkie pytania, a z pewnością będzie bardziej spokojny. Pamiętaj, że on najzwyczajniej w świecie może się o Ciebie martwić, dlatego dobrze by było, gdyby znał Twoje plany.

Znajdź rozwiązanie kompromisowe

Noc sylwestrowa jest długa, dlatego nie jest powiedziane, że koniecznie trzeba spędzać ją tylko w jednym miejscu (chociaż akurat w 2020 roku jest to wskazane, z uwagi na ograniczenie przemieszczania się z powodu trwającej pandemii koronawirusa). Możesz część wieczoru spędzić bez swojego chłopaka, a następnie się z nim spotkać. Dzięki temu rozwiązaniu obie strony będą zadowolone.

Polecamy: Sylwestrowe kreacje do 100 złotych!

Źródło: Favim

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj