Chciałabyś znaleźć chłopaka, ale nie ufasz osobom poznanym w Internecie? Dzięki naszym wskazówkom zminimalizujesz ryzyko, że trafisz na nieodpowiednią osobę.

Szukanie miłości w Internecie nie jest niczym nadzwyczajnym. Choć na takie rozwiązanie decyduje się coraz więcej osób, nadal spore grono boi się zaryzykować. W dzisiejszym wpisie przedstawiamy najważniejsze zasady, jakimi należy się kierować podczas randkowania online.

Szukanie chłopaka przez Internet – najważniejsze zasady

#1. Nie spotykaj się od razu

Choćby gadało Wam się świetnie i od pierwszych chwil miałabyś poczucie, że nadajecie na tych samych falach, odczekaj nieco z pierwszym spotkaniem. Zyskasz czas na poznanie tej drugiej osoby i ewentualne wyłapanie niepokojących sygnałów.

#2. Nigdy nie podawaj swojego adresu

Dopóki nie poznasz tej drugiej osoby, nigdy nie możesz mieć pewności, jakie ma względem Ciebie zamiary. Podawanie swojego adresu nieznajomemu jest szalenie ryzykowne.

#3. Nie wysyłaj zdjęć, których nie chciałabyś publikować

Zanim wyślesz obcej osobie jakiekolwiek zdjęcie, dobrze się zastanów. Dobrym sposobem jest trzymanie się zasady, że nie wysyłasz nikomu zdjęć, jakich nie pokazałabyś rodzicom bądź nauczycielom.

#4. Zadawaj dużo pytań

Zanim dojdzie do spotkania face to face, postaraj się jak najwięcej dowiedzieć na temat tej drugiej osoby. Jednocześnie zapamiętuj jej odpowiedzi na Twoje pytania, aby po pewnym czasie móc zweryfikować, czy nie jesteś oszukiwana.

#5. Na pierwsze spotkanie wybierz zatłoczone miejsce

Aby zapewnić sobie bezpieczeństwo, unikaj odosobnionych miejsc, podczas pierwszych spotkań. Zaproponuj, aby randka odbyła się w pożarnej knajpce, na Starym Rynku lub przy jakimś skwerze.

Czytaj także: Absurdalne powody, dla których wchodzimy w związek

Internetowa miłość
Źródło: Pinterest

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj