Różne zainteresowania w związku
Źródło: https://pl.pinterest.com/pin/648518415076692341

W tym wpisie przedstawiamy i wyjaśniamy, jakie błędy mogą zniszczyć Twoją relację z dziewczyną.

Nieważne na jakim etapie jesteś z płcią przeciwną, są pewne zachowania, które w szybki sposób mogą zniszczyć Waszą relację. Jeśli zauważyłeś, że nie układa Ci się z dziewczynami, może to idealny moment, aby zdać sobie sprawę, co robisz nie tak i zmienić to. Poniżej wyjaśniamy jakie zachowania mogą mieć negatywny wpływ na Wasze stosunki.

Te błędy niszczą Twoje relacje z dziewczynami!

#1. Narzucanie się

Narzucanie się czy zmuszanie do czegokolwiek, to jeden z największych błędów  w relacjach z drugą osobą. Oczywiście to miłe, kiedy chcesz zaproponować dziewczynie wspólne wyjście. Jeśli jednak ona odmówi, a Ty będziesz dalej nalegał, tylko ją tym zdenerwujesz i zniechęcisz do następnych spotkań. Jeśli dziewczyna nie jest zainteresowana Tobą lub z jakiegoś powodu nie może Ci poświęcić czasu, musisz to zaakceptować i zrozumieć. Co jakiś czas możesz jej przypominać o sobie, zapraszać na spotkania, ale codzienne upominanie się o uwagę nie jest dobrym pomysłem.

#2. Ignorowanie

Po drugiej stronie narzucania się leży ignorowanie, które również jest ogromnym błędem w relacji. Jeśli Ci zależy na dziewczynie, to pokazuj to swoim wsparciem i zachowaniem. Nie ignoruj wiadomości od niej czy sygnałów, a jeśli chce i potrzebuje pomocy, to jej pomóż. Staraj się zawsze znaleźć dla niej czas, a jeśli go nie masz, daj jej o tym znać w miły i delikatny sposób.

#3. Ciągłe wspominanie o ex

Chłopcy nie lubią, kiedy dziewczyny ciągle opowiadają o swoich ex, ale to działa w dwie strony. Jeśli chcesz się wyżalić, zrób to, ale nie zamęczaj dziewczyny kilkugodzinnym opowiadaniem o swojej byłej. Nie wspominaj, jak bardzo za nią tęsknisz i nie podawaj zbyt wielu faktów z Waszego związku. Dziewczyna może uznać, że nie jesteś nią zainteresowany, a jedynie szukasz pocieszenia.

#4. Szowinistyczne żarty

Nawet jeśli dla Ciebie żarty typu: ?zmywara?, czy dowcipy o blondynkach są śmieszne, to dla Twojej koleżanki czy dziewczyny niekoniecznie takie będą. Zrezygnuj z traktowania dziewczyn jako słabszą, gorszą płeć, inaczej nie zbudujesz żadnej trwałej relacji.

#5. Wulgarny język

Dziewczyny także bywają wulgarne, jednak nie każda lubi słyszeć z ust chłopaka przekleństwa i wyzwiska, szczególnie w sporym natężeniu. Panuj nad swoim językiem przy dziewczynach, a gdy któraś poprosi, żebyś nie używał brzydkich słów, dostosuj się. Nagminne używanie wulgaryzmów może być dla innych irytujące.

#6. Agresja

W parze z wulgaryzmami często idzie agresja. Każdy człowiek ma prawo się zdenerwować. Jeśli jednak u Ciebie takie emocje pojawiają się z błahych powodów albo nie panujesz nad swoim zachowaniem, coś jest nie tak. W takim wypadku łatwo możesz stracić kontakt z dziewczyną, gdyż poczuje się ona zagrożona.

#7. Imponowanie na siłę

Ciągłe chwalenie się swoim samochodem, markowymi ubraniami, sześciopakiem czy nowoczesnym domem wcale nie jest dobrym sposobem, aby poderwać dziewczynę ? W rzeczywistości takie zachowanie irytuje dziewczyny, które wcale nie lecą na kasę czy wygląd. Zamiast próbować na siłę zaimponować dziewczynie, zrób jej miłą niespodziankę w postaci misia, kwiatów czy wspólnej wycieczki w piękne miejsce.

Czy coś jeszcze powinno znaleźć się na naszej liście? Dajcie nam znać w komentarzu!

Polecamy: 50 pytań do dziewczyny, które musisz jej zadać!

jak zniechęcić chłopaka

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj