Chcesz, żeby Wasze pierwsza randka nie była tą ostatnią? Sprawdź, czego NIE powinnaś robić!

Udało się! Idziesz z NIM na randkę! Na pewno jesteś zdenerwowana i chciałabyś wypaść jak najlepiej. Zastanawiasz się co ubrać, jak się pomalować i uczesać. Szykujesz też pewnie listę awaryjnych tematów, żeby nie dopuścić do krępującej ciszy. Być może w głowie masz już piękny scenariusz nie tylko Waszego spotkania, ale również kolejnych. Czy coś może pójść nie tak? Zawsze istnieje taka obawa! W tym wpisie dowiesz się, czego NIE robić na pierwszej randce. Mamy nadzieję, że dzięki tym wskazówkom, Wasza randka będzie idealna i na pewno spotkacie się ponownie.

Tego NIE rób na pierwszej randce!

#1. Nie spóźnij się

Postaraj się przyjść punktualnie. 10-15 minut mieści się w granicach przyzwoitości (choć i tak powinnaś przeprosić!), ale dłuższe spóźnienie będzie dla chłopaka sygnałem, że nie zależy Ci ani na tym spotkaniu, ani na nim samym.

#2. Wycisz telefon

Szczególnie jeśli jesteś cały czas on-line. Nie ma chyba nic gorszego podczas randki niż telefon dzwoniący co kilka minut. Jeśli nie spodziewasz się żadnych telefonów ani wiadomości, zostaw włączone dźwięki, ale schowaj komórkę do torebki.

#3. Nie opowiadaj o innych chłopcach

Chyba że to ktoś z rodziny, ale temat przystojnego kuzyna też lepiej przemilczeć 🙂 Oczywiście największym tabu są Twoi byli. Chyba domyślasz się, że chłopak, z którym jesteś na randce, nie ma ochoty o nich słuchać. Nawet jeśli chciałaś opowiedzieć mu zabawną historyjkę, to fakt, że dotyczy ona Twojego ex, sprawi, że wcale nie będzie aż tak śmiesznie, jak Ci się wydaje.

Tego NIE rób na pierwszej randce!

#4. Nie denerwuj się!

Zamiast być spiętą, pokaż mu, jaka z Ciebie super dziewczyna! Łatwiej powiedzieć, trudniej zrobić? No cóż, tak naprawdę to tylko spotkanie. Oczywiście trzeba pokazać się od dobrej strony, ale przede wszystkim chodzi o to, żeby miło spędzić czas. Jeśli będziesz cały czas spięta i będziesz myśleć tylko o tym, żeby nie popełnić żadnej gafy, to on to wyczuje i też nie będzie się dobrze bawił. Boisz się, że palniesz jakąś głupotę? Nawet jeśli, to po prostu obróć to w żart! Jeśli on z powodu takiej błahostki miałby się do Ciebie więcej nie odezwać, to chyba nawet lepiej dla Ciebie 🙂

#5. Nie mów, że jesteś na diecie

Chodzi o sytuację, kiedy idziecie coś zjeść, a Ty zamawiasz sałatkę i szklankę wody, żeby ON czasem sobie nie pomyślał, że jesteś łakomczuchem 🙂 To może go wystraszyć oraz sprawić, że poczuje się głupio, że zamówił pizzę na grubym cieście z podwójnym serem. Oczywiście nie chodzi też o to, że masz kłamać na swój temat. Jeśli idziecie coś zjeść, a Ty faktycznie się odchudzasz, to po prostu weź coś lekkostrawnego lub potraktuj to jako cheat meal.

#6. Nie gadaj jak katarynka

To częsty objaw zdenerwowania. Po prostu mówimy i nie możemy przestać. Postaraj się jednak tak nie robić i daj dojść do głosu chłopakowi 🙂 Okażesz mu w ten sposób zainteresowanie i nie zamęczysz słowotokiem.

Czego jeszcze według Was nie powinno się robić na pierwszej randce? Piszcie w komentarzach!

Źródło zdjęć: Pexels

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj