Chcesz, żeby Wasze pierwsza randka nie była tą ostatnią? Sprawdź, czego NIE powinnaś robić!

Udało się! Idziesz z NIM na randkę! Na pewno jesteś zdenerwowana i chciałabyś wypaść jak najlepiej. Zastanawiasz się co ubrać, jak się pomalować i uczesać. Szykujesz też pewnie listę awaryjnych tematów, żeby nie dopuścić do krępującej ciszy. Być może w głowie masz już piękny scenariusz nie tylko Waszego spotkania, ale również kolejnych. Czy coś może pójść nie tak? Zawsze istnieje taka obawa! W tym wpisie dowiesz się, czego NIE robić na pierwszej randce. Mamy nadzieję, że dzięki tym wskazówkom, Wasza randka będzie idealna i na pewno spotkacie się ponownie.

#1. Nie spóźnij się. Postaraj się przyjść punktualnie. 10-15 minut mieści się w granicach przyzwoitości (choć i tak powinnaś przeprosić!), ale dłuższe spóźnienie będzie dla chłopaka sygnałem, że nie zależy Ci ani na tym spotkaniu, ani na nim samym.

#2. Wycisz telefon. Szczególnie jeśli jesteś cały czas on-line. Nie ma chyba nic gorszego podczas randki niż telefon dzwoniący co kilka minut. Jeśli nie spodziewasz się żadnych telefonów ani wiadomości, zostaw włączone dźwięki, ale schowaj komórkę do torebki.

#3. Nie opowiadaj o innych chłopcach. Chyba że to ktoś z rodziny, ale temat przystojnego kuzyna też lepiej przemilczeć 🙂 Oczywiście największym tabu są Twoi byli. Chyba domyślasz się, że chłopak, z którym jesteś na randce, nie ma ochoty o nich słuchać. Nawet jeśli chciałaś opowiedzieć mu zabawną historyjkę, to fakt, że dotyczy ona Twojego ex, sprawi, że wcale nie będzie aż tak śmiesznie, jak Ci się wydaje.

Ciąg dalszy na kolejnej stronie:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here