Sprawdźcie nową kolekcję lakierów marki Neonail zaprojektowaną przez Dawida Wolińskiego!

THERMO COLOR to wyjątkowa i niepowtarzalna kolekcja termicznych lakierów hybrydowych, zaprojektowanych przez Dawida Wolińskiego! Jeden z najsłynniejszych polskich projektantów specjalnie dla NeoNail wybrał 9 niepowtarzalnych połączeń barw, zmieniających odcień pod wpływem różnicy temperatur. 9 pastelowych lakierów reprezentuje eksplozję kolorów oraz emocji, towarzyszących nam każdej wiosny. Tylko dzięki termicznym lakierom hybrydowym pastelowy efekt ombre uzyskasz w bardzo prosty i szybki sposób.

Inspiracją dla powstałej kolekcji były silne i jednocześnie zmienne emocje, które towarzyszą nam na początku każdej wiosny. Czujesz już pierwsze muśnięcia promieni słońca, obserwując jak świat budzi się do życia z zimowego letargu?

Wyraź ten nastrój nie tylko zmianą ubioru, ale przede wszystkim na swoich dłoniach, z pomocą pastelowych odcieni dostępnych w naszej nowej kolekcji.

Lakier termiczny hybrydowy marki Neonail to produkt przeznaczony do profesjonalnej stylizacji paznokci. Posiada wyjątkową formułę, która pod wpływem różnicy temperatury otoczenia ( +/- 30°C ) zmienia kolor lakieru! Wzrost temperatury powoduje rozjaśnienie barwy a spadek jej przyciemnienie. Lakier pozwala na uzyskanie niesamowitego, stylowego manicure w dwóch kolorach, który doskonale sprawdzi się zarówno podczas chłodnych wieczorów jak i upalnych dni! Długie paznokcie potęgują widoczność efektu ombre.

 

Thermo Color by Dawid Woliński

Lakiery dostępne są w 9 wiosennych kolorach:

*Kliknij w nazwę lakieru, aby przejść do sklepu.

Thermo Color by Dawid WolińskiŹródło tekstu i zdjęć: https://www.neonail.pl/katalog/zele-hybrydowe-uv/kolekcja-thermo-color-by-dawid-wolinski/6631-1-termiczny-lakier-hybrydowy-6-ml-glossy-satin.html

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz tutaj swoje imię