ćwiczenia z Pamelą Reif
Źródło: Pinterest

W tym wpisie zaproponujemy Wam TOP 3 ćwiczenia z niemiecką influencerką fitness.

Pamela Reif to 24-letnia blond piękność, która pochodzi z Niemiec. Chociaż ma zaledwie 162 centymetry wzrostu, nie da się nie zwrócić na nią uwagi. Jej urodę, figurę i styl ubierania się doceniło ponad 6 milionów osób, które śledzą ją na Instagramie. Oprócz wielu filmów z treningami Pamela ma na swoim koncie również 2 książki – ?Strong & Beautiful” (2017) oraz ?You Deserve This” (2019), w których porusza temat temat zdrowego odżywiania oraz ćwiczeń.

Poniżej przedstawiamy 3 TOP treningi z niemiecką influencerką. Koniecznie dajcie nam znać, który z nich najbardziej przypadł Wam do gustu!

TOP 3 ćwiczenia z Pamelą Reif #1

#1. Trening na brzuch

Trening ten, pomimo że jest przeznaczony dla osób początkujących, jest niezwykle intensywny. Dodatkowo na kanale Pameli można znaleźć różne wersje ćwiczeń na brzuch, w zależności od poziomu naszego zaawansowania.

 

#2. Trening całego ciała

Podobnie jak w poprzednim podpunkcie, pokazujemy Wam przykład ćwiczeń dla osób początkujących, ale na kanale można znaleźć treningi dla osób, które są na różnym poziomie zaawansowania. Pamiętajcie, że na początek warto wypróbować najlżejszy trening, a kiedy uznamy, że jest on już dla nas zbyt ?słaby”, to można potraktować go jako rozgrzewkę przed następnym poziomem zaawansowania.

 

#3. Trening na dzień dobry

Jest to idealny trening dla osób, które chcą się szybko rozbudzić, dzięki ćwiczeniom. Dodatkowo w tym treningu Pamela dba o rozciągnięcie, więc zadbacie również o odpowiednią elastyczność Waszego ciała.

 

Pamiętajcie, że przed każdym treningiem należy zrobić rozgrzewkę, a po wykonaniu ćwiczeń warto przez chwilę się porozciągać. Rozciąganie zadba o to, aby nie mieć niechcianej kontuzji, ale też zapewni Wam unormowanie oddechu czy uspokojenie myśli. Warto spróbować sesji jogi albo medytacji.

Polecamy: Proste ćwiczenia dla osób bez kondycji

Źródło: Pinterest

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj