Źródło: Pinterest

Chciałabyś schudnąć i szukasz odpowiednich ćwiczeń? W tym wpisie znajdziesz treningi na nogi z YouTube.

Jeśli szukasz dla siebie idealnych ćwiczeń na nogi to mamy coś dla Ciebie! W tym wpisie zamieszczamy treningi z YouTube, które pomogą Ci wyszczuplić nogi.

#1. Mel B – 10 minutowy trening nóg

Mel B to prawdziwa fighterka, a jej treningi dają niezły wycisk. Ćwiczenia z tego treningu oparte są głównie na przysiadach, więc oprócz nóg, ćwiczymy tu również pośladki.

#2. Marta Hennig – Trening na piękne nogi i pośladki

Trening trwa 30 minut, ale zawiera rozgrzewkę i rozciąganie. Marta to bardzo pozytywna osoba, która swoim poczuciem humoru sprawia, że treningi z nią to sama przyjemność.

#3. JogaŻelazo – Trening wyszczuplający oraz modelujący nogi i pośladki

JogaŻelazo, czyli Ola Żelazo jest trenerką personalną, instruktorką pilatesu, fitnessu oraz nauczycielką jogi. Jej trening na nogi i pośladki przyspiesza metabolizm, wzmacnia mięśnie, a dzięki elementom pilatesu poprawia równowagę i ćwiczy odpowiednią postawę.

#4. Natalia Gacka – Trening B2: uda i pośladki

Do wykonania tego treningu potrzebujemy obciążników. Mogą to być hanltle, ale równie dobrze nadadzą się do tego butelki z wodą.

#5. Fit Lovers – ĆWICZENIA NA SMUKŁE NOGI

Trening w wykonaniu połowy pary fit Lovers, czyli Pameli 🙂 10 ćwiczeń, każde z nich trwa 45 sekund + 15 sekund na odpoczynek pomiędzy ćwiczeniami. To co, ćwiczymy? 🙂

Jaki jest Twój ulubiony trening na nogi? Jeśli nie ma go na naszej liście to koniecznie podaj nam go w komentarzu – chętnie go przetestujemy! ?

 treningi na nogi

Źródło zdjęć: Pinterest

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj