Tumblr girls
Źródło: Pinterest

Czy Tumblr girls to dziewczyny idealne? A może zwykłe klony? W tym wpisie próbujemy znaleźć odpowiedź na to pytanie.

Tumblr girls – kim właściwie są? To idealne dziewczyny, które są piękne, zgrabne i bogate. Ubierają się modnie i mają beztroskie życie, którym chętnie dzielą się w sieci. Tyle w teorii. Jak jest naprawdę?

Obserwując ich zdjęcia, można popaść w kompleksy. Prawda jest jednak taka, że większość z tych dziewczyn poświęciła mnóstwo czasu na to, aby uchwycić jak najlepsze ujęcie, na którym wyjdą korzystnie. Do tego dochodzi również obróbka w programach graficznych. Często też zakładają na głowę czapkę, a twarz zasłaniają telefonem albo włosami. Dzięki temu ich zdjęcia wyglądają nieco tajemniczo, no i nie muszą martwić się, że zrobiły głupią minę.

Czy Tumblr girls są faktycznie takie idealne?

Jak wspomniałyśmy wyżej, na ich zdjęciach często nie widać twarzy, a jeśli już, to mają na buziach mocny makijaż. Zgrabne figury to najczęściej efekt dobrej pozy, wczesnej pory (zdjęcia robione na pusty żołądek) i pomocy photoshopa. Markowe ubrania, którymi chętnie się chwalą to zasługa bogatych rodziców, a idealne życie? No cóż, według nas jest po prostu nudne 🙂 Oczywiście tutaj generalizujemy, bo wszędzie zdarzają się wyjątki.

Mnóstwo dziewczyn chce być jak one, niestety próbując upodobnić się do kogoś, zatracają siebie. Dochodzi do tego, że w Tumblr girls nie ma nic wyjątkowego, bo większość z nich jest bardzo do siebie podobnych.

Co myślicie na temat Tumblr Girls? Czekamy na Wasze opinie 🙂

Polecamy: Jakim typem Tumblr Girl jesteś?

 Źródło zdjęć: Pinterest

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj