Źródło: Pinterest

Masz mały biust i dopadły Cię z tego powodu kompleksy? W tym wpisie znajdziesz kilka słów pocieszenia 🙂

Większość nastolatek marzy o dużym biuście. Te, które taki mają, nie zawsze są z niego zadowolone. W dzisiejszym wpisie przedstawimy wady dużego biustu – może ten tekst sprawi, że polubisz to, co masz i docenisz swoje piersi 🙂

Wady dużego biustu

#1. Problem z ćwiczeniami

?Biuściaste” dziewczyny podczas treningów polegających na bieganiu czy skakaniu mają spory problem. Duży biust jest ciężki, więc ćwiczenia są dla nich prawdziwą katorgą. Odpowiedni stanik to konieczność, ale czasami i on niewiele pomaga.

#2. Bóle pleców
Dodatkowe kilogramy w okolicy klatki piersiowej to nie tylko problem w przypadku ćwiczeń, ale również w codziennym życiu. Obciążone plecy zaczynają boleć i niestety nie ma na to rady.
#3. Problem z doborem stanika

Dziewczyny z małym biustem idą do sklepu (choćby znanej sieciówki) i wybierają stanik, który wpadnie im w oko. Te z wielkimi piersiami muszą się zaopatrywać w sklepach z bielizną, a i tak nie zawsze uda im się zaleźć pasujący na nie rozmiar. Wybór jest zdecydowanie mniejszy, zresztą tutaj nie można kierować się wyglądem, a trzeba wygodą – solidna konstrukcja, grube ramiączka. Koronkowy top? Zapomnij!

#4. Niewybredne komentarze

Dziewczyny z małymi piersiami nie mają lekkiego życia (przezwiska o desce), a te z dużymi ?balonami” również muszą się mierzyć z komentarzami i spojrzeniami.

#5. Problem z ubraniami

Dziewczyny, których sylwetka jest proporcjonalna najczęściej mają spory wybór ubrań w sieciówkach. Te, które matka natura obdarzyła dużymi piersiami i szczupłą sylwetką, muszą się niestety bardziej nagimnastykować, jeśli chcą się modnie ubrać. Pozostaje jeszcze problem dekoltów – w przypadku dużych piersi, mogą one wyglądać po prostu wulgarnie.

Jak widać duże piersi to nie tylko same zalety, ale również kilka wad. Pomyśl o tym zanim zaczniesz odkładać kieszonkowe na sylikony 🙂

Czytaj także: Zalety małego biustu

Źródło zdjęć: Pinterest

5 KOMENTARZE

  1. Ja mam C w wieku 13 lat i to jest męczarnia. Mogę się popisać pod wszystkimi sytuacjami, które tutaj wymieniono. Dodam jeszcze jedno: przez całe życie spałam na brzuchu, a od roku próbuje zasypiać leżąc na plecach bo inaczej nie daje rady.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj