Sprawdź czy wakacyjna miłość ma szansę przetrwać dłużej niż do końca lata.

Poznaliście się na wakacjach, byliście nierozłączni, zaiskrzyło, być może zdążyliście już wyznać sobie uczucie, ale urlop dobiegł końca. Co robić dalej? Czy warto walczyć o to uczucie? Sprawdź za i przeciw.

Rozmowa. Najlepszym rozwiązaniem będzie szczera rozmowa, jeszcze przed powrotem do domów. Czy oboje chcecie kontynuować po wakacjach tę znajomość? Być może dla niego była to tylko i wyłącznie zabawa, a Ty zrobiłaś sobie nadzieje na coś więcej.

Dzieli Was odległość. Jeśli pochodzicie z różnych miast (lub krajów) Wasz kont23kt będzie utrudniony, to oczywiste, ale w dobie Facebooka i Skype związki na odległość mają o wiele większą szansę przetrwać niż kiedyś.

Jesteście niepełnoletni. Ma to znaczenie, jeśli nie mieszkacie blisko siebie. O ile przeszkodą dla nieletnich w podróżowaniu po kraju może być jedynie brak zgody rodziców, to sytuacja komplikuje się w przypadku przekraczania granicy kraju. Czy Wasze uczucie wytrzyma tyle czasu, aż osiągniecie pełnoletniość?

Brak czasu. W wakacje nie mamy zbyt wielu zajęć, dlatego znalezienie czasu na spotkanie nie stanowi problemu, jednak w roku szkolnym sprawy mogą się skomplikować. Oboje będziecie mieć swoje obowiązki, przez co możecie mieć problem ze znalezieniem czasu dla siebie.

Brak pieniędzy. Jeśli oboje jeszcze nie pracujecie, problemem mogą być częste spotkania – w końcu bilety kosztują, a nie wszystkich rodziców stać na finansowanie comiesięcznych wyjazdów.

Miłość czy zauroczenie? Lato sprzyja zauroczeniom, które łatwo pomylić z prawdziwym uczuciem. Być może to co do niego czujesz to wcale nie miłość, ponieważ minęło zbyt mało czasu, żebyś mogła to ocenić.

Nie wiesz o nim zbyt wiele. Choć w wakacje byliście nierozłączni, to po urlopie każde z Was wróci do domu, do znajomych, swoich zajęć. Będziecie mieć ograniczony kontakt i tak naprawdę nie będziesz mieć pewności co on robi, kiedy nie ma go przy komputerze.

Tęsknota. To chyba najgorsze uczucie, które będzie Ci towarzyszyć cały czas kiedy nie będziecie się widzieć. Czy dasz radę sobie z nim poradzić? To trudne, ale nie niemożliwe. Wiele par tak żyje, dlatego jeśli łączy Was prawdziwe uczucie, warto o nie walczyć 🙂

Źródło tekstu: http://www.dlanastolatek.pl || Źródło zdjęć: http://weheartit.com

4 KOMENTARZE

  1. Napisze prsktycznie to samo co inne dziewczyny przeżyłam nie polecam. Jego poznałam na koloniach na początku sierpnia , po tygodniu zaczeliśmy chodzić(wyznał mi miłość). Skończyło się tak szybko jak zaczeło na początku września było po wszystkim. Zbędne nerwy i zszargana psychika . Dodam że mieszkaliśmy 668 kilometrów od siebie….

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here