Wałek jadeitowy
Źródła: https://pl.pinterest.com/pin/751327150340325754 || https://pl.pinterest.com/pin/713890978434336774

Zastanawiasz się, czy powinnaś kupić wałek jadeitowy? W tym wpisie rozwiejemy Twoje wątpliwości.

Roller do twarzy stał się od jakiegoś czasu bardzo popularny, szczególnie wśród urodowych guru i większości instagramerek. W czym tkwi jego fenomen i czy Tobie również jest on potrzebny? Odpowiedź znajdziesz w tym wpisie!

Wałek jadeitowy – czy jest Ci potrzebny?

W jakim celu stosuje się roller do twarzy?

Przede wszystkim ma on za zadanie masowanie buzi, aby przyspieszyć krążenie, ujędrnić skórę, zamknąć pory, poprawić owal twarzy oraz zrelaksować Cię i odprężyć. Używany po nałożeniu na skórę serum, sprawia, że kosmetyk wnika jeszcze głębiej, dzięki czemu lepiej działa.

Dlaczego warto wybrać roller jadeitowy?

Na rynku dostępne są rollery wykonane z różnych materiałów, jednak to właśnie jadeit zyskał tak ogromną popularność. W czym tkwi sekret tego minerału? Jedną z głównych przyczyn jest fakt, że jadeit jest zawsze chłodny, dzięki czemu obkurcza naczynka krwionośne, zmniejsza opuchliznę i sprawia, że cera nabiera zdrowego koloru.

Drugim argumentem przemawiającym na korzyść jadeitu jest jego ciężar. Roller wykonany z tego minerału idealnie nadaje się do masażu, ponieważ zapewnia delikatny nacisk na skórę, dając przy tym jak najlepszy efekt.

Jak wykonywać masaż rollerem?

Masaż rollerem wykonujemy zawsze kierując się w stronę zewnętrznych części twarzy. Mniejszy wałek służy do masowania obszaru pod oczami (poziome ruchy od nosa w kierunku uszu), a większy do polików, czoła brody oraz szyi (zawsze wykonuj ruchy od środka na zewnątrz lub od góry do dołu). Każdy ruch wałkiem powtarzaj 4-5 razy.

Czy roller jest Ci potrzebny?

Wałek do masowania twarzy to przyrząd, który może przynieść satysfakcjonujące rezultaty, pod warunkiem, że będzie stosowany regularnie. Jeżeli Twoja twarz bywa opuchnięta albo chciałabyś poprawić napięcie swojej skóry, to jak najbardziej powinnaś wypróbować ten gadżet!

roller jadeitowy
FLUFF Roller/Masażer do twarzy Zielony Jadeit
roller jadeitowy
Deni Carte Roller/Masażer do twarzy Biały Jadeit
FLUFF Roller/Masażer do twarzy Różowy Kwarc
roller jadeitowy
Roller/Masażer do twarzy jadeitowy
  1. FLUFF Roller/Masażer do twarzy Zielony Jadeit, 37.00 zł.
  2. Deni Carte Roller/Masażer do twarzy Biały Jadeit, 19.99 zł.
  3. FLUFF Roller/Masażer do twarzy Różowy Kwarc, 69.00 zł.
  4. Roller/Masażer do twarzy jadeitowy, 17.99 zł 14.99 zł.

Pamiętaj, aby po każdym użyciu umyć wałek w ciepłej wodzie z dodatkiem mydła albo przy użyciu specjalnego olejku. W przeciwnym razie możesz rozprzestrzenić na swojej buzi bakterie, co negatywnie odbije się na stanie Twojej cery.

Czytaj także: TOP 8 produktów, które poprawią wygląd Twojej cery

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here