Kanały na YouTube, które warto obserwować

Poznajcie kanały a YouTube, które naszym zdaniem warto zobaczyć.

W dzisiejszym wpisie chciałybyśmy polecić Wam kilka kanałów na platformie YouTube, które naszym zdaniem warto śledzić, ponieważ poruszają trudną tematykę społeczną oraz często tematy kontrowersyjne, o których inni niechętnie mówią, czyli tzw. tabu.

Kanały na YouTube, które warto obserwować

Reżyser Życia to nazwa kanału, który prowadzi Damian Rusin. Przedstawia on filmy odnoszące się do problemów, dzieci i młodzieży, występujących w szkole (między innymi brak akceptacji ze strony rówieśników, prześladowanie, dokuczanie słabszym). Kilka części jego reportaży jest również poświęconych chorobie związanej ze zdrowiem psychicznym. Na kanale można też obejrzeć eksperymenty społeczne. Może widziałyście filmik o nazwie: ?Chłopiec bez kurtki”? Jeśli nie, to polecamy! Projekty, które Damian tworzy, zawierają w sobie naukę oraz skłaniają do refleksji.

Pink Candy – jest prowadzony przez edukatorkę seksualną, Natalię Trybus. Autorka kanału w prosty i przystępny sposób opowiada o tematach związanych z seksualnością, takich jak budowa układu rozrodczego kobiety, czy przemiany zachodzące u dojrzewającej nastolatki. Przedstawia metody antykoncepcji. Porusza temat chorób przenoszonych drogą płciową. W swoich odcinkach poleca również książki dotyczące seksualności kobiet, miesiączki, czy współżycia seksualnego.

7 metrów pod ziemią ? to kanał, który działa od 29 października 2017 roku. Jest prowadzony przez dziennikarza, Rafała Gęburę. Tematyka odcinków skupia się wokół problemów społecznych. Są one poruszane podczas rozmów, odbywających się na parkingu, na minus trzecim piętrze jednego z warszawskich biurowców. W talk ? show wywiady zostały przeprowadzone między innymi z: Amelią Gruszczyńska (nastolatką po depresji), Moniką Janus (komornikiem), Pawłem Ileckim (bezdomnym), Weroniką Nawarą (pielęgniarką) oraz wieloma innymi osobami, które zgodziły się opowiedzieć swoją historię przed kamerą. Premiera nowych odcinków odbywa się w każdy czwartek, o godzinie osiemnastej. Obecnie kanał ma ponad 920 tysięcy subskrypcji.

Napiszcie nam w komentarzach, czy znałyście już wcześniej te kanały. A może znacie jakieś inne, równie ciekawe?

Polecamy: To się czyta! CZĘŚĆ 2

Źródło zdjęć: https://www.youtube.com/user/vanila4vanila

3 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj