Źródło: Pinterest

W tym wpisie znajdziesz wszystko, co powinnaś wiedzieć na temat długich związków.

Większość nastolatek marzy o tym, aby mieć chłopaka, z którym stworzy długi, szczęśliwy związek. Jest to oczywiście jak najbardziej możliwe, ale często wyobrażenia na temat takich związków mocno różnią się od rzeczywistości. W tym wpisie przedstawiamy najważniejsze informacje i fakty dotyczące długich związków.

Wszystko co powinnaś wiedzieć na temat długich związków

1. Kłótnie to normalna sprawa. Nie myśl sobie, że w związkach z długim stażem nie zdarzają się kłótnie. Choć najgoręcej jest zawsze w pierwszych miesiącach, gdy pary dopiero się docierają, to wcale nie oznacza, że kiedy jesteśmy z kimś parę lat i znamy go na wylot, to nie dochodzi do sprzeczek.

2. Inni ludzie nadal są atrakcyjni. Można być ze sobą wiele lat, a i tak zwracać uwagę na inne osoby. Jest to w zupełności normalne, o ile kończy się na przelotnym spojrzeniu i co najwyżej poświęceniu kilku minut na pomyślenie o danej osobie. Wcale nie oznacza to, że uczucie się wypala – jesteśmy tylko ludźmi, a bycie w związku wcale nie oznacza, że stajemy się ślepi na piękno innych.

3. Druga osoba może nas denerwować. W związku jest jak w kolejce górskiej – raz z górki, a raz pod górkę. Nigdy nie jest tak, że uczucia są na stałym, niezmiennym poziomie. Miłość polega na tym, że jesteśmy w stanie zrobić prawie wszystko dla tej osoby, ale nie oznacza to wcale, że nigdy nie mamy ochoty jej zabić 🙂

4. Mogą zdarzyć się momenty kryzysowe. Powinnaś być na to przygotowana – jeśli on denerwuje Cię od dłuższego czasu (lub Ty jego) to jedno z Was może zacząć mieć wątpliwości, czy to wszystko ma sens. W takich chwilach ważna jest rozmowa, przypomnienie sobie najpiękniejszych chwil przeżytych wspólnie, a czasem zmiana otoczenia (np. wspólny wyjazd lub wyjście na jakąś nietypową randkę).

5. Akceptacja drugiej osoby nie przychodzi tak łatwo. Im dłużej z kimś jesteśmy, tym bardziej go znamy. Poznajemy nie tylko zalety, ale również wady tej drugiej osoby, z niektóre z nich są dla nas trudne do zaakceptowania. Często próbujemy zmienić partnera, ale nie zawsze się to udaje, dlatego zaakceptowanie drugiej połówki trwa czasem długo.

6. Miłość nie jest dana raz na zawsze. Niektórym może się wydawać, że w związkach z długim stażem nie trzeba się starać. Nic bardziej mylnego! Miłość nie jest dana raz na zawsze, dlatego trzeba cały czas się starać i zabiegać o drugą osobę, a im dłużej z nią jesteśmy, tym trudniej jest ją zaskoczyć.

Polecamy: 6 zachowań dziewczyn, których chłopcy nie lubią

długie związki

Źródło zdjęć: Pinterest

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj