Chłopcy mówią o tym niechętnie, ale my mamy swoje sprawdzone źródła. W tym wpisie znajdziesz wszystko, czego nie wiesz o chłopcach!

Chłopaki lubią zgrywać twardzieli i za nic w świecie nie chcą okazywać swoich słabości. W tym wpisie uchylamy jednak rąbka tajemnicy i zdradzamy kilka ich sekretów. Czytajcie dalej!

Chłopcy… nie potrafią mówić o uczuciach. Wiele dziewczyn nie potrafi tego zrozumieć i zaakceptować (no bo jak to możliwe, skoro my nie mamy z tym problemu?), ale prawda jest taka, że wielu chłopców ma problem z mówieniem o tym, co czują. Wolą robić niż mówić. Jeśli nie należysz do grona szczęściar, których faceci nie mają problemu z wyznawaniem miłości, po prostu spróbuj zaakceptować ten fakt, aby uniknąć niepotrzebnych spięć.

Chłopcy… nie znoszą marudzenia. My, dziewczyny, często narzekamy (czasami bez powodu) i po prostu lubimy się wyżalić. Chłopcy niestety swoje problemy wolą rozwiązywać, niż o nich opowiadać, dlatego nasze ciągłe marudzenie może ich denerwować.

Chłopcy… nas słuchają. No dobra, nie zawsze. Ale bardzo często. Po prostu rzadko kiedy przytakują lub pomrukują, przez co, my myślimy, że oni wcale nie są skupieni na tym, co chcemy im powiedzieć.

Chłopcy… nie cierpią jak pytasz czy dobrze wyglądasz. ,,Czy wyglądam w tym grubo?” – na to pytanie on dostaje białej gorączki. Dlaczego? Ponieważ tu nie ma dobrej odpowiedzi. Jeśli odpowie ,,nie”, prawdopodobnie i tak w to nie uwierzysz, a jeśli powie ,,tak”, zapewne obrazisz się, że on uważa, że jesteś gruba.

Chłopcy… uwielbiają dzielić pasje ze swoimi dziewczynami. Według nich, wspólne zainteresowania, zbliżają do siebie partnerów. Spróbuj zarazić się jego pasjami, a na pewno sprawisz mu tym ogromną radość.

Chłopcy… potrzebują czasem pobyć sami. Albo w męskim gronie. Po prostu.

Chłopcy… uwielbiają gdy śpimy na ich klatce piersiowej. Czują się wtedy jak prawdziwi obrońcy 🙂

Czytaj także: Co zrobić, gdy chłopak nie umie się całować?

Źródło zdjęć: Pinterest

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj