Zapytałyśmy kilku chłopców, jakie dziewczyny mają u nich szanse – wysokie czy niskie. Sprawdźcie, co odpowiedzieli!

,,Zawsze lubiłem niskie i szczupłe dziewczyny. Czuję się wtedy jak rycerz, który musi ochronić tę małą istotkę 🙂 Najlepiej, żeby miała max 170 cm”. Artur, 17 lat.

,,Mój ideał to między 1,65, a 1,75 m. Zauważyłem, że niższe dziewczyny wyglądają przy mnie jak karzełki, a z wyższymi niewygodnie się idzie za ręce”. Piotrek, 16 lat.

,,W sumie wzrost nie jest dla mnie aż taki ważny, ale oczywiście nie może być wyższa ode mnie (1,77 m)”. Kacper, 16 lat.

,,Lubię wysokie dziewczyny z długimi nogami, dlatego spotykam się z siatkarką”. Adam, 19 lat.

,,Kiedyś nie zwracałem uwagi na wzrost u lasek, do momentu aż nie wybrałem się z moją (już byłą) dziewczyną na wesele brata. Wymyśliła sobie, że założy najwyższe szpile jakie ma w swojej kolekcji i nawet się o to pokłóciliśmy, bo była w nich wyższa ode mnie! Oczywiście poszedł foch i postawiła na swoim. Całą zabawę czułem się jak jakiś pół niziołek, a najgorsze jest to, że mamy pełno wspólnych fotek, które są odgrzebywane na każdej rodzinnej imprezie. Żenada!”. Patryk, 15 lat.

,,Jeśli dziewczyna byłaby naprawdę gorąca, to możliwe, że przeżyłbym fakt, że jest TROCHĘ wyższa ode mnie. Ale wolałbym nie”. Igor, 17 lat.

A Wy wyobrażacie sobie być z niższym od siebie chłopakiem? Piszcie w komentarzach! 🙂

Źródło zdjęć: http://weheartit.com

32 KOMENTARZE

 1. Myśle,że nie mogłabym byc z niższym chłopakiem. Sama mam 16 lat i 168 cm wzrostu i nie jest to jakiś zadowalający wzrost. co najmniej 175cm

 2. mam 12 lat i mam no uwaga uwaga 173 i troche mi głupio jak na zakończenie roku byłam druga najwyższa a inni to karzełki (Jeden chłopak jest ode mnie wyższy o 3 cm )

 3. Jestem wysoka(178 to nie mało). Zdarzało się, że poznawałam fajnych chłopaków, lecz niższych i nie dawałam im szans na coś więcej właśnie z powodu wzrostu.. Co o tym myślicie?

 4. Mam 175 cm wzrostu, więc chyba nie jestem jakaś strasznie wysoka… A chłopak obowiązkowo musi być ode mnie wyższy, nie wyobrażam sobie, że mogłabym mieć chłopaka niższego ode mnie! 🙂

 5. Dlaczego cały czas pojawiają się artykuły: ‘Co chłopaki lubią/nie lubią w dzieczynach’ etc.
  Jeżeli dziewczyna lubi chodzić w dużej ilości makijażu, czy woli być chuda lub grubsza to jest jej sprawa i nie będzie się zmieniać, bo jakiemuś chłopakowi się to nie podoba.
  Sorry not sorry

 6. Wzrostu sie nie wybiera. Ja mam 190,5cm i 15 lat. Strasznie mi to przeszkadza… Ale daje jakos rade bo przynajmniej przydaje mi sie to w koszykówce.

  • Heh, a ja myślałam że jestem wysoka przy swoim wieku (176cm i 15 lat) a tu 190cm.. współczuje Ci troche, wiem co czujesz ;*
   Ja też wykorzystuje swój wzrost w sporcie tylko w piłce ręcznej xdd

   • Mam nie całe 160 cm wzrostu (14 lat). Też gram w piłkę ręczną. W mojej grupie dziewczyny są ode mnie wyższe. Jestem najniższa, mimo to trener uznał że gram najlepiej z całej grupy. Myślę, że wzrost nie zawsze pomaga w grze a technika jaką stosujemy 🙂

   • Ja mam 13 lat i 180 cm. Niby dobrze bo uprawiam lekkoatletykę (rzucam oszczepem) i gram w piłkę ręczną, ale wszyscy fajni chłopacy są ode mnie niżsi i to irytuje kiedy rozmawiamy i on musi zadzierać głowę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here