listy
Źródła: https://favim.com/image/163613 || https://www.pinterest.es/pin/461478293037020941 || https://favim.com/image/7266113

Nasi czytelnicy wyznają, na czym przyłapali swoich rodziców. Jesteście ciekawi? Przeczytajcie te historie!

Lubisz czytać zabawne historie? Sprawdź, jakie wpadki przydarzyły się rodzicom naszych czytelniczek! A może dodasz również coś od siebie? Czekamy na Twój komentarz! 🙂

WYZNANIA: ,,Przyłapałam moich rodziców na…”

,,Mój młodszy brat ma 12 lat i kilka dni temu tłumaczył rodzicom na czym polega gra Pokemon Go. Chyba nawet go nie słuchali, a przynajmniej tak mi się zdawało. Wczoraj słyszałam jak kłócili się, gdzie mają iść szukać nowych pokemonów. Nadal jestem w szoku”. Maja, 16 lat.

,,Moja mama stara się zarazić całą rodzinę miłością do zdrowego jedzenia, dlatego m.in. nigdy nie kupuje słodyczy, tylko sama je robi z różnych dziwnych (zdrowych) rzeczy. Kiedyś przyłapałam ją na jedzeniu batona a obok niej leżała pusta paczka po chipsach. Chowała się z tym wszystkim w sypialni. Nieładnie Mamo”. Kinga, 14 lat.

,,Kiedyś miałam zostać u przyjaciółki na noc, ale się pokłóciłyśmy i wróciłam do domu. Zastałam moich rodziców w salonie – mama siedziała na kanapie, a tata tańczył do jakiegoś disco polo. Miał na sobie tylko majtki ze słonikiem…”. Ala, 17 lat.

,,Z okazji urodzin taty rodzice zrobili imprezę i trochę się upili. Jak goście poszli, wyciągnęli rodzinne albumy i śmiali się z tego, jak ubierali mnie i moją siostrę, jak byłyśmy małe i jakie były z nas wtedy pączusie”. Laura, 15 lat.

,,Przyłapałam raz moją mamę jak goliła nogi maszynką ojca. Obiecałam, że mu nie powiem, ale Wam chyba mogę”. Zośka, 16 lat.

,,Moja mama ostatnio robiła sobie sweet focie w lustrze. Niby chciała pokazać przyjaciółce nową sukienkę, ale żeby trzeba było robić aż 20 zdjęć?”. Paulina, 14 lat.

Polecamy: WYZNANIA: ,,Rodzice przyłapali mnie na…”

listy
Źródła: https://favim.com/image/163613 || https://www.pinterest.es/pin/461478293037020941 || https://favim.com/image/7266113

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj