,,Zakochałam się w 7 lat starszym chłopaku"

W końcu odważyłam się zaproponować mu spotkanie, a on powiedział, że mam wpaść do niego, ale było już po 22 i wiem, że mama by mnie nie puściła. Poza tym jednak no bałabym się tak do niego iść. A potem stało się najgorsze. Zaczął kręcić z jakąś laską. Gdy mi napisał, że jedzie na randkę, to przepłakałam całą noc. Udawałam jego przyjaciółkę, ale w głębi serca miałam nadzieję, że nie będzie z tą dziewczyną. Niestety stało się inaczej. Totalnie mnie to załamało. Próbowałam jeszcze do niego pisać, pojechałam nawet kibicować mu, gdy brał udział w półmaratonie, ale mnie nie widział. Napisałam mu smsa z gratulacjami wtedy.

Zanim zaczął mieć dziewczynę, to wydawało mi się, że mam jakieś szanse. Teraz łudzę się, że może im się nie uda i wtedy zakochałby się we mnie, ale sama nie wiem, czy to ma sens. Jak myślicie? Proszę poradźcie mi coś, bo nie wiem już co robić. Czy warto czekać i udawać przyjaciółkę, czy lepiej odsunąć się? Boję się też, że on uważa, że jestem dla niego za młoda, bo tamta laska ma 21 lat…”.

Źródło zdjęć: http://pexels.com

2 KOMENTARZE

  1. Znam ten ból…sama wiele razy zostałam wykorzystana i wystawiona dla innej laski….. Ja na twoim miejscu zapomniałabym o nim i tyle bo nie ma sensu skoro chłopak cie wystawił dalej z nim kręcić widocznie chce sie tylko zabawić bo inaczej by sie z tobą wtedy spotkał :/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz tutaj swoje imię