?Zakochałam się w chłopaku mojej przyjaciółki

Kasia zakochała się w chłopaku swojej przyjaciółki i nie wie, co powinna zrobić. Co byście jej poradziły?

Miłość potrafi zaskoczyć w najmniej spodziewanym momencie. Choć jest to piękne uczucie, to niestety nie zawsze wszystko jest tak kolorowe, jak w filmach. Czasami obiekt naszych westchnień to osoba, która ?jest zakazana”, ale jak to się mówi: serce nie sługa. Przeczytajcie list Kasi, która zakochała się w chłopaku swojej przyjaciółki i chciałaby z nim być. Macie dla niej jakieś porady?

,,Hej, jestem Kasia za 3 miesiące skończę 17 lat. Chciałabym, aby to było anonimowe wyznanie, dlatego proszę, żeby moje imię zostało zmienione.

Mam pewien problem, o którym chciałabym tu napisać, ale najpierw kilka słów wprowadzenia. Mianowicie przyjaźnię się z dziewczyną, która mieszka dwa domy dalej ode mnie. Często spotykamy się po szkole albo w weekendy. Jest starsza ode mnie o dwa lata. Rok temu poznałam jej chłopaka, który ma 23 lata. Przeżyliśmy wspólnie kilka imprez i oprócz tego parę razy spotkałam się z nim i przyjaciółką. Mogę powiedzieć, że dość dużo razy go widziałam. Często żartujemy, gadamy, a przyjaciółka mówi, że nie sądziła, że będę się z nim tak dobrze dogadywać.

Mam wrażenie, że w jakimś stopniu mogę go pociągać. Na jednej ze wspólnych imprez o mało by do czegoś nie doszło (pocałunek). Oprócz tego namiętnie tańczyliśmy, a osoby które były na tej imprezie mówią, że on coś do mnie czuje. Wziął mnie wtedy na ręce, no i rozmawiałam z nim, jakby to był flirt. Może to sprawka alkoholu, ale nie wiem co robić. Cała moja rodzina mówi, że bardzo nam kibicują, że do siebie pasujemy. Bardzo go polubili i on ich też.

Problem jest taki, że nie widzę tego, aby on i moja przyjaciółka zerwali ze sobą. Dodam, że są ze sobą już ponad dwa lata i ona w ogóle nie skarży się, że się ze sobą kłócą, ani nic. Parę razy była zazdrosna o mnie. Co robić? To samolubne, ale jak sprawić, żeby ze sobą zerwali? Wcześniej nie sądziłam, że będę o nim tak myśleć. Uważałam, że to tylko kolega, ale zaczęłam czuć do niego coś więcej. Z drugiej strony bałabym się reakcji mojej przyjaciółki, ponieważ na niej też mi zależy, tym bardziej, że mieszkamy obok siebie i musiałabym ją cały czas widywać. Strasznie się denerwuję, gdy widzę jak oni są razem i że on do niej przyjeżdża. Liczę na Waszą pomoc! Z góry dziękuję”.

Polecamy: ,,Mój chłopak zwariował na punkcie instagramerki”

?Zakochałam się w chłopaku mojej przyjaciółki"

Źródło zdjęć: Pinterest

5 KOMENTARZE

  1. Sytuacja, w jakiej się znajdujesz, jest trudna. Zależy Ci na chłopaku przyjaciółki i nie wiesz, co masz robić. Czeka Cię niełatwa decyzja. Aczkolwiek, Twój problem można rozwiązać na kilka sposobów. Jeśli nie chcesz przekreślać przyjaźni i nadal zależy Ci na przyjaciółce, to powinnaś dać sobie czas i ograniczyć kontakty z chłopakiem. Teraz pewnie wewnętrznie czujesz, że jeśli czegoś nie zrobisz, to będziesz żałować. To normalne. Ale często jest też tak, że silne emocje są złym doradcą. Według mnie nie należy podejmować pochopnych działań. Dziś jest tak, jutro będzie inaczej. Życzę Ci powodzenia. Trzymaj się i pamiętaj, że jesteś silna

  2. Pod żadnym pozorem nie rozwalaj im związku, nawet jeśli jestes zakochana, tymbardziej że są razem 2 lata i jak mówisz – dobrze im się układa. Stracisz na tym i przyjaciolke i „kolege”. Lepiej odpuść sobie chłopaka (chociaż wiem że to moze być trudne) i nie krzywdź przyjaciółki.

  3. Przeżyłam coś takiego tylko ze strony twojej przyjaciółki, zostaw ich w spokoju są ze sobą 2 lata, nie wiesz jak się po tym cierpi tracąc dwie osoby na raz :))

  4. Na twoim miejscu odpuściłabym chłopaka – tego kwiatu jest pół światu, a wasza przyjaźń na pewno jest cenna i wyjątkowa. Poza tym jak ty byś się czuła, jakby przyjaciółka odbiła Ci chłopaka. Pomyśl o tym

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj