listy
Źródła: https://favim.com/image/163613 || https://www.pinterest.es/pin/461478293037020941 || https://favim.com/image/7266113

Ewa zakochała się w zajętym chłopaku. Jeśli masz podobny problem, sprawdź, co zrobić w tej sytuacji!

,,Droga Redakcjo! Poznałam go na zajęciach dodatkowych. Dosiadł się do mnie i super nam się gadało. Później znalazłam go na FB i dużo ze sobą pisaliśmy. Niestety K (tak go będę nazywać) ma dziewczynę. Udaję jego koleżankę, nawet lajkuję im ich wspólne zdjęcia, ale tak naprawdę mam nadzieję, że się rozstaną. Nie wiem co mam o tym wszystkim myśleć, bo niby jest zajęty, ale sam do mnie też pisze, a ja czuję, że zakochuję się w nim coraz mocniej. Co robić? Odpuścić sobie K czy walczyć? Pomóżcie mi” Ewa, 15 lat.

***

Tak naprawdę nie ma jednej odpowiedzi na to pytanie, bo wszystko zależy od sytuacji, dlatego zanim podejmiesz decyzję, sprawdź, jak to wygląda w Twoim przypadku.

On nie daje Ci żadnych sygnałów, ale mimo to się w nim zakochałaś

W tym przypadku najlepiej będzie jeśli zakończysz tę znajomość. Prawdopodobnie on traktuje Cię jak zwykłą koleżankę. Żeby mieć pewność, że nic z tego nie będzie poobserwuj go trochę. Często wspomina o swojej dziewczynie albo chwali się nią na swoim Facebooku? Nie niszcz ich związku, przecież sama też nie chciałabyś, aby ktoś próbował rozbić Twój szczęśliwy związek.

On z Tobą flirtuje

Ma dziewczynę, ale to nie przeszkadza mu w podrywaniu Ciebie? Zastanów się czy na pewno chcesz mieć takiego chłopaka. Jaką masz pewność, że będąc z Tobą nie będzie też flirtował z innymi dziewczynami?

Wydaje Ci się, że on nie jest szczęśliwy z tamtą

Być może w ich związku źle się dzieje i on planuje się rozstać ze swoją dziewczyną. Poczekaj na rozwój wypadków, bo dopóki on nie zakończy swoich spraw, nie warto się angażować. Być może to chwilowy kryzys, który minie, a Ty zostaniesz na lodzie, bo on narobi Ci nadziei. Na razie bądź blisko niego, tak, żeby czuł, że ma w Tobie oparcie.

Polecamy: Jak przetrwać walentynki solo i nie zwariować?

listy
Źródła: favim.com/image/163613 || pinterest.es/pin/461478293037020941 || favim.com/image/7266113

4 KOMENTARZE

  1. Co zrobić aby nie zakochać się albo żeby ktoś nie zakochał się w tobie. Często mam przypadki w których chłopaki się we mnie zakochuje.Nie dopuszczam ich do siebie gdyż boję się że mnie z krzywdzi. Przeszłam to już raz gdy chłopak mnie okłamywał . To strasznie bolało i staram się nie zakochać w nikim. Wiem że to może dziecinne bo jestem popularna ale nie dopuszcza do siebie chłopców i bardzo nieswojo czuję się w ich otoczeniu. Nie pozwalam im też na kontakty bliższe niż znajomi. Zaufałam tylko jednemu który jako jedyny nie chce ze mną chodzić. Jednakże gdy pewnego razu poszłam do kościoła spotkałam takiego chłopaka. Wiem o nim tyle co nic i boję się mu zaufać bo nigdy nie rozmawialiśmy. Do tego czasu zawsze uważałam że miłość nie istnieje, że jest to tylko zauroczenie i przywiązanie do drugiej osoby. Wiem kiedy jest zauroczenie a kiedy zakochanie i…chyba się w nim zakochałam to głupie ale nie zrywanie że sobą kontaktu wzrokowego gdy jesteśmy w pobliżu. Nie wiem co robić może i jestem młodą ale nie głupia jednak mimo tego że jestem uważana za „niegrzeczną” dziewczynę która niczego się nie boję to boję się odrzucenia, braku akceptacji i…zdrady. To przez mojego byłego taka jestem nie wiem co robić pomocy!

  2. super! A czy mogłabyś napisać o tym że ….
    Bo mam kolegę i on mi się podoba ale wydaje mi się, że nie jest mną zainteresowany. Co mam robić ze by zwrócić jego uwagę?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj