Spytałyśmy kilka nastolatek co myślą o zakupach w lumpeksach. Sprawdźcie co odpowiedziały!

Zakupy w lumpeksach - obciach czy powód do dumy?Kiedyś zakupy w lumpeksach były powodem do wstydu i większość ludzi omijała je szerokim łukiem. Dziś podejście do Second Handów się zmienia i nawet gwiazdy przyznają się, że lubią czasem poszperać w takich miejscach i szukać modowych perełek za grosze.

,,Moim zdaniem robienie zakupów w lumpeksach stało się bardzo modne, więc na pewno nie jest to obciach. Nie lubię kupować w sieciówkach, gdzie robią zakupy wszystkie moje kumpele i potem wyglądamy tak samo. O wiele fajniej jest wyszperać coś w ciucholandzie i wyglądać niepowtarzalnie. Zawsze wybieram ciuchy, które są mało zniszczone, także nikt nawet nie wie, że to z lumpeksu”. Ania, 15 lat.

,,Kiedyś, jak byłam młodsza, kupowałam w lumpeksach i przerabiałam ciuchy. Teraz niestety nie mam na to czasu”. Kinga, 20 lat.

,,Lumpeksy? To nie dla mnie. Wolę iść do normalnego sklepu niż przepychać się z jakimiś babami. Poza tym ten smród mnie odstrasza”. Marika, 17 lat.

Czytaj dalej:

2 KOMENTARZE

  1. Nie narzekam na bark pieniędzy. Stać mnie na zakupy w sieciówkach, ale tam są takie ubrania jakie ma każda dziewczyna. Powoli stajemy się erą klonów. koszulka, rurki z dziurami albo wysokim stanem i superstary … wszędzie to widzę, wszędzie. Bądźmy oryginalni i nie bójmy się bawić modą i odnajdywać własnego “ja”. Uważam, że lumpeksy to super sprawa. Za jedną koszulkę w sieciówce z nowej kolekcji zapłacę 40 zł. a w SH mam torbę super modnych ubrań. Mam pewność, że nikt nie będzie moim klonem. A te ubrania są prane chemicznie, wystarczy je wyprać w domu i tyle. Nie warto wydawać tak dużo pieniędzy z sklepach jak “Cropp”, “House”, “Sin say”, “H&M”, “Bershka”, “Stradivarius”, “Reserved”. Dziewczyny odwiedźcie czasem lumpeksy bo warto!!! 🙂

  2. Mnie niestety ograniczają pieniądze, gdyż nie jestem posiadaczką wielkiego bogactwa. Więc także jak już chcę coś kupić to tylko w tak zwanych “szmatexach”.Lecz jednak jak potrzebuję coś porządnego to tylko w sieciówkach.Jednak na secon handach są bardzo fajne ciuszki i to w bardzo korzystnych cenach
    Klaudia,14 lat

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here