,,Często chodzę do lumpeksów przez moją figurę. W sieciówkach rozmiary są na mnie niestety za małe, a jak już na coś trafię, to zazwyczaj są to bezkształtne worki po kartoflach, dla emerytek. W ciuchlandach zawsze coś się dla mnie znajdzie”. Natalia, 24 lata.

,,Kusi mnie czasem wizyta w lumpeksie, ale raz jak odważyłam się tam pójść, to akurat jakaś bezdomna tam była i to mnie zniechęciło. Nie dyskryminuję nikogo, ale jak pomyślę kto tam kupuje to stwierdzam, że jednak wolę zapłacić więcej i iść do zwykłego sklepu. Poza tym te ubrania są brudne i nie mam ochoty prać ich kilka razy przed założeniem”. Patrycja, 17 lat.

,,Dla mnie to obciach. Jakby znajomi zobaczyli mnie w takim miejscu, to by mi żyć nie dali i byłabym skończona”. Kornelia, 16 lat.

,,W sumie to nie mam nich do second handów ale robię zakupy w sieciówkach. 2 razy byłam na łowach z koleżanką i nic fajnego nie znalazłam dla siebie”. Kasia, 14 lat.

Jakie jest Wasze podejście do lumpeksów? Piszcie w komentarzach! 🙂

Źródło tekstu: http://www.dlanastolatek.pl || Źródło zdjęć: http://weheartit.com

2 KOMENTARZE

  1. Nie narzekam na bark pieniędzy. Stać mnie na zakupy w sieciówkach, ale tam są takie ubrania jakie ma każda dziewczyna. Powoli stajemy się erą klonów. koszulka, rurki z dziurami albo wysokim stanem i superstary … wszędzie to widzę, wszędzie. Bądźmy oryginalni i nie bójmy się bawić modą i odnajdywać własnego “ja”. Uważam, że lumpeksy to super sprawa. Za jedną koszulkę w sieciówce z nowej kolekcji zapłacę 40 zł. a w SH mam torbę super modnych ubrań. Mam pewność, że nikt nie będzie moim klonem. A te ubrania są prane chemicznie, wystarczy je wyprać w domu i tyle. Nie warto wydawać tak dużo pieniędzy z sklepach jak “Cropp”, “House”, “Sin say”, “H&M”, “Bershka”, “Stradivarius”, “Reserved”. Dziewczyny odwiedźcie czasem lumpeksy bo warto!!! 🙂

  2. Mnie niestety ograniczają pieniądze, gdyż nie jestem posiadaczką wielkiego bogactwa. Więc także jak już chcę coś kupić to tylko w tak zwanych “szmatexach”.Lecz jednak jak potrzebuję coś porządnego to tylko w sieciówkach.Jednak na secon handach są bardzo fajne ciuszki i to w bardzo korzystnych cenach
    Klaudia,14 lat

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz tutaj swoje imię