Emilia. Emilia jest kobietą dość bezczelną, niezwykle przebojową, z lekką skłonnością do zamykania się w sobie. Nie ulega niczyim wpływom, ma świetną pamięć i chętnie angażuje się w każde zadanie. Jeśli jej na czymś zależy – osiąga to, za niepowodzenia obwiniając innych. W towarzystwie wyróżnia się wdziękiem, ale dumna postawa i gwałtowna natura często zrażają do niej ludzi. Emilia jest jednakże osobą wrażliwą. Zdarza jej się pisać wiersze, niechętnie jednak zwierza się ze swoich przeżyć i uczuć. Jest bardzo towarzyska, ma poczucie humoru, ale bywa zbyt krytyczna wobec siebie i zdarza jej się źle oceniać innych. Ceni osoby bliskie jej sercu i dba o przyjaciół. Nie łatwo jednak zdobyć jej zaufanie.

Eugenia. Zdolna, praktyczna, przebojowa – Eugenia to kobieta tajfun i lepiej zejść jej z drogi i nie sprzeciwiać się. Nieraz na oślep gna do walki i pakuje się w kłopoty ale nie zważa na to. Posiada rozległe kontakty, które pomagają jej uniknąć wielu zagrożeń. Powinna sama decydować o swoich działaniach, a doskonale sobie poradzi z najtrudniejszymi problemami. Kocha szalone przygody oraz swobodę. Na znajomych działa jak narkotyk, który przeraża, ale bez którego ciężko żyć. Nie można się przy niej nudzić. Nie da się jej poskromić. Stanowi niebezpieczną mieszankę zmysłowości i przyjaźni. Unika ustatkowania.

Ewa. Ewa to odpowiedzialna i rozsądna kobieta, która posiada naturę pełną czułości i miłości. Niezwykle poświęca się w każdej pracy i przykłada do powierzanych jej obowiązków. Jest zdecydowaną realistką o wzniosłych ideałach. Bywa, iż wiele sił i czasu poświęca potrzebującym. Najczęściej kieruje się dobrem innych i najważniejsza jest dla niej radość dawania. Ceni sobie jednak swoją nietykalność, czy czasami wręcz samotność. Jest przy tym dość skryta i zdarza jej się zamykać w sobie. Pozostaje mimo to pewną siebie i zdecydowaną osobą. Nie lubi narzucać się ludziom, zawsze jednak jest gotowa służyć radą i pomocą. To wierna i prawdziwa przyjaciółka, na której można polegać w każdej sytuacji.

Ewelina. Jest osobą o niełatwym charakterze. To zdecydowana, pracowita, nieco chmurna i zazdrosna kobieta, ale cechuje ją bogactwo czułości i miłości. Bywa raczej skryta i nie lubi wylewności ze strony innych osób. Nie przepada za towarzystwem i nie przykłada wagi do posiadania licznych znajomych. Zdolna jest do głębokiej przyjaźni, ogranicza jednak liczbę bliższych znajomych i starannie ich dobiera. Łatwo ją obrazić czy zranić, ale równie łatwo się z nią pogodzić, ponieważ Ewelina nie jest pamiętliwa i lubi zgodne życie. Bywa przy tym zbyt zaborcza, ale bardziej z chęci ochraniania bliskich, niż posiadania ich tylko dla siebie. Sprawom rodzinnym oddaje się bez reszty, dom czyniąc swoim królestwem.

Chcesz wiedzieć co oznacza Twoje imię? Napisz je w komentarzu! 🙂

ŹRÓDŁO TEKSTU: HTTP://WWW.KSIEGAIMION.COM/IMIONA-ZENSKIEHTTP://WWW.IMIONA.COM || ŹRÓDŁO ZDJĘĆ: http://weheartit.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here