Irmina. Irmina to kobieta spokojna oraz opanowana. Nie lubi burzliwego życia, zmian ani nieoczekiwanych zwrotów akcji. Ceni sobie stałość i porządek. Żyjąc, zachowuje stabilizację. Można polegać na jej zaangażowaniu, skupieniu, odpowiedzialności. Świetnie sprawdza się w kierowaniu zespołem ludzi, głównie mężczyzn. Jest do tego, kobietą zdecydowaną, ukierunkowaną na obrany cel. Sukcesy to dla niej największe szczęście. Często stara się podkreślić równość, a nawet wyższość kobiet nad płcią brzydszą. Dlatego w miłości bywa przebiegła i uszczypliwa, a w pracy dąży do osiągnięcia wysokiego stanowiska. Jest dobrą przyjaciółką, która chętnie pomaga i udziela porad, ratując bliskich z zawirowań życia.

Iwona. To kobieta o trudnym, dwoistym charakterze. W działaniu jest żywiołowa i przebojowa, ale gdy coś idzie nie po jej myśli, zwija się w kłębek i chowa przed problemem. Jest przy tym bardzo czuła na porażki, które traktuje jako osobistą zniewagę. Posiada dar dyplomacji i świetnie radzi sobie tam, gdzie potrzeba taktu oraz ostrożności, ale bywa do tego niezwykle przekorna. Nikt nie jest w stanie nakłonić jej do zmiany poglądów czy postępowania. Mimo to posiada licznych znajomych. Na co dzień jest bowiem pełna optymizmu i czarująco się uśmiecha. Niestety rzadko ufa ludziom na tyle, by mieć wiernych i oddanych przyjaciół. Jest zaborcza tak w przyjaźni, jak i w miłości. Sama pozostaje bezwzględnie wierna.

Izabela. Izabela to osoba bardzo dokładna i precyzyjna. Do tego jest świadomą swej wartości kobietą. Uczy skrupulatności innych, ceni i wymaga punktualności. Cechuje ją opanowanie, pozwalające stawiać czoła trudnym sytuacjom. Pracuje zawsze bardzo pilnie i poświęca się swoim ideałom. Niestety boi się ryzyka i zmian. W niektórych okolicznościach staje się dość agresywna, zwłaszcza gdy styka się z chamstwem, gruboskórnością i wandalizmem. Izabela to ekstrawertyczka, która uzewnętrznia swoje reakcje i łatwo przystosowuje się do otoczenia. Jest osobą jednocześnie obiektywną i subiektywną, ale nigdy egoistyczną! Odczuwa silną potrzebę dawania siebie innym, dlatego jest dobrą żoną i matką.

Chcesz wiedzieć co oznacza Twoje imię? Napisz je w komentarzu!

ŹRÓDŁO TEKSTU: HTTP://WWW.KSIEGAIMION.COM/IMIONA-ZENSKIEHTTP://WWW.IMIONA.COM || ŹRÓDŁO ZDJĘĆ: http://weheartit.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz tutaj swoje imię