Nasze imię ma wpływ na to jak kształtują się cechy naszej osobowości. Jesteś ciekawa co oznacza Twoje imię? Sprawdź!

Kalina. Zgodnie z całą tą symboliką, Kaliny cenią sobie dostatek, wygody i piękno wokół siebie, nie lubią zaś zmian ani zbyt szybkiego tempa życia. Są z natury trochę konserwatywne – a może raczej wierne duchom przodków kryjących się w kalinowych lasach? W każdym razie trzymają się zasad przekazanym im przez matki oraz babcie i dbają o dobro swojego rodu. Są rzetelne i prostolinijne, w swym życiu nikogo nie udają – są po prostu sobą. Są praktyczne; potrafią dobrze wykorzystać to, co mają, zarówno materialne dobra, jak i własne zdolności. Dobrze się czują wśród antyków i staroci, w zabytkowych domach i wśród starych drzew. Bliska jest im tradycyjna rola kobiety w rodzinie i chętnie pozostawiają swoim mężczyznom zarabianie pieniędzy – same wolą zająć się ich wydawaniem (oczywiście pożytkiem i sensem). W imieniu Kalina wyczuwa się wibracje Wenus – stąd zamiłowanie do piękna, sztuki i ozdób – oraz drugiej planety, Saturna, który daje zmysł porządku i trwałości. Ale nie są też obce Kalinom romantyczne marzenia i tęsknoty, zaduma i nostalgia.

Kamila. Kamilę cechuje niebywała energia i zapał w działaniu – pierwsza zgłosi się do nowego projektu lub pierwsza opracuje innowacyjną strategię. Pomimo braku zamiłowania do nauki, osiąga zazwyczaj sukces. Jest przy tym zdeterminowana i niezwykle uparta. Niestety często zatraca się w marzeniach i nie odróżnia rzeczywistości od fikcji. Zdarza jej się okłamywać znajomych. Kobiety jej nie znoszą – mężczyźni uwielbiają. To urocza kokietka. Do tego bywa bardzo towarzyska, chociaż zachowuje pewien dystans wobec ludzi. Trudno zdobyć w pełni jej zaufanie. Od partnera życiowego wymaga bardzo wiele i gustuje w dobrze sytuowanych mężczyznach. Niestety zdobycie jej serca nie daje pewności zdobycia jej na zawsze.

Karina. Jest odpowiedzialna, zaradna i solidna oraz poważnie podchodzi do swych obowiązków. Można liczyć na jej profesjonalizm. Posiada refleks i umiejętność odczytywania ludzkich intencji, dlatego wygrywa każdą bitwę i nie ma sobie równych w słownej szermierce. Unika za to zmian, woli stawiać kroki na znanym sobie gruncie. Z łatwością dominuje nad innymi i wiele wymaga, siebie nie oszczędzając. Potrafi dać się poznać w pracy, stając się zarozumiałą i zgorzkniałą. Niełatwo dotrzymać jej kroku i lepiej nie zachodzić drogi. Jest pogodna i życzliwa, ale temperamentna. Z trudem nawiązuje trwalsze znajomości.

Karolina. Karolina jest bardzo dociekliwa, a przy tym sumienna i zorganizowana. Wszystko stara się wykonać jak najlepiej i w terminie. Czasem ten perfekcjonizm męczy i ją samą. Bywa dość nieśmiała, wyniosła i majestatyczna. Zbyt wyniosła dla wielu – nie preferuje bowiem pospolitych rozrywek, jarmarków i dyskotek. Ogólnie jest jednak sympatyczną osobą. Potrafi zjednywać sobie ludzi, ale biada temu, kto nadepnie jej na odcisk. Nie wybacza błędów i nie próbuje naprawić kontaktów. W miłości Karolina zachowuje rezerwę i jest bardzo ostrożna – długo poddaje swoich adoratorów różnym próbom i potrafi oddzielić ziarno od plew. Dąży do porozumiewania się bez słów. Łatwo ją zranić, chociaż udaje, że jest inaczej.

Czytaj dalej:

10 KOMENTARZE

  1. Karolina. Karolina jest bardzo dociekliwa, a przy tym sumienna i zorganizowana. Wszystko stara się wykonać jak najlepiej i w terminie. Czasem ten perfekcjonizm męczy i ją samą. Bywa dość nieśmiała, wyniosła i majestatyczna. Zbyt wyniosła dla wielu – nie preferuje bowiem pospolitych rozrywek, jarmarków i dyskotek. Ogólnie jest jednak sympatyczną osobą. Potrafi zjednywać sobie ludzi, ale biada temu, kto nadepnie jej na odcisk. Nie wybacza błędów i nie próbuje naprawić kontaktów. W miłości Karolina zachowuje rezerwę i jest bardzo ostrożna – długo poddaje swoich adoratorów różnym próbom i potrafi oddzielić ziarno od plew. Dąży do porozumiewania się bez słów. Łatwo ją zranić, chociaż udaje, że jest inaczej. Prawie wszystko się zgadza.Super !!!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz tutaj swoje imię