Źródło: Pinterest

Poznaj znaczenia kobiecych imion, rozpoczynających się na literę O!

Nasze imię ma wpływ na to, jak kształtują się cechy naszej osobowości. Jesteś ciekawa, co oznacza Twoje imię? Czytaj dalej!

Znaczenia kobiecych imion na literę O!

Ola (Aleksandra)

To kobieta pełna wdzięku, której trudno się oprzeć. Ma mnóstwo pomysłów, a przez to skłonności do wplątywania się w kłopoty, z których potem ciężko jej wybrnąć. Osoby z jej otoczenia mogą być często przerażone oszałamiającą aktywnością Aleksandry. Pewnym jednak pozostaje, że przy niej nikt się nie nudzi. Aleksandra jest jednak nazbyt zaborcza i lubi robić z ludzi swoich niewolników. Zdolności przywódcze doskonali od najmłodszych lat. Pragnie być niezależna i kocha przygody. Może być niebezpieczna, kiedy sprawy nie układają się po jej myśli. Zawsze trzyma rękę na pulsie i lepiej nie krzyżować jej planów. Co innego, gdy pokocha wielką miłością.

Olga

Olga to kobieta mądra, która twardo i pewnie stąpa po ziemi. Posiada racjonalny umysł i umiejętność szybkiego reagowania. Jest odpowiedzialna, zorganizowana i kreatywna. Trudności mobilizują ją do podjęcia wyzwania, a każdy sukces stanowi powód do dumy. Potrafi postawić na swoim, zachowując przy tym zimną krew. Nie znosi z kolei, gdy ktoś jej rozkazuje czy narzuca swoje zdanie. Posiada niewielu przyjaciół, a w okazywaniu sympatii pozostaje raczej oszczędna. Nie lubi również wielkich deklaracji uczuciowych, egzaltacji oraz wylewności. Przyjaźnią obdarza dopiero, gdy przekona się o bezinteresowności drugiej strony. Jest kobietą zawiłą i zmienną. Zdecydowanie lepsza z niej kumpela niż kochanka.

Oliwia

Jest kobietą spokojną i opanowaną. Z powodzeniem wykorzystuje wszelkie swe zalety w życiu i często osiąga zamierzony cel. Porażki przyjmuje ze spokojem, z każdej wyciągając stosowną naukę. Jest do tego osobą towarzyską, która z łatwością nawiązuje nowe znajomości. To bardzo sympatyczna i życzliwa kobieta. Ponadto niezwykle wyrozumiała. Nie ma w zwyczaju wdawać się w konflikty i nie prowadzi z nikim wojny podjazdowej. Przy niej z łatwością można odzyskać równowagę psychiczną i duchową. Oliwia ceni sobie rodzinne tradycje i rytuały, dba o domowe ognisko i chętnie przyjmuje gości. Ma duszę anioła, a życie z nią przebiega spokojnie. Potrafi walczyć o swoje, ale woli rozwiązania kompromisowe.

Otylia

Otylia to pracowita i bezkonfliktowa osoba, na której można polegać. Zadziwiająca, inteligentna i lubiana. Nie traci czasu na przepychanki bądź sprzeczki. Jest ceniona przez znajomych, współpracowników oraz przełożonych. Osiąga liczne sukcesy w życiu. Chętnie pomaga i udziela porad, nie zapomina jednak o sobie i swoich potrzebach. Dobra passa nie zawraca jej w głowie – pozostaje sobą bez względu na wszystko. Zawsze szczera, otwarta i bardzo życzliwa. Posiada stabilny charakter. Marzy o założeniu rodziny i spełnia się w roli opiekunki domowego ogniska. Niestety czasem bywa apodyktyczna.

Chcesz wiedzieć co oznacza Twoje imię? Napisz je w komentarzu!

Polecamy: Znaczenia kobiecych imion na literę D!

Źródło: Pinterest

Źródła tekstu: http://www.ksiegaimion.com/imiona-zenskiehttp://www.imiona.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj