Nasze imię ma wpływ na to jak kształtują się cechy naszej osobowości. Jesteś ciekawa co oznacza imię Twojego ukochanego? Sprawdź!

Bartłomiej. Bartłomiej to człowiek czynu, który pomimo przeszkód, zawsze zmierza do celu. Jest wytrwały, uparty i szalenie konsekwentny. Choleryk i ekstrawertyk w jednym. Nie ma czasu na rozważania, dla niego liczy się działanie. Bywa przy tym wyjątkowo zamknięty na sugestie z zewnątrz. Decyzje podejmuje szybko, w mig orientując się w potrzebie. To awanturnik, który chętnie stoczy bój z całym światem. Nie stroni zatem od konfliktów, a nawet ich szuka. Musi działać, walczyć i żyć aktywnie. Bywa egoistyczny, subiektywny oraz zaborczy. Lubi też dramatyzować. Stara się błyszczeć w towarzystwie a duma nie pozwala mu przyznać się do porażek. Z trudem okazuje uczucia. Życie z nim nie jest łatwe, ale i nie niemożliwe!

Bartosz. Jest sumiennym, poważnym i odpowiedzialnym człowiekiem. Zawsze wie, co mówi i robi. Stara się także przy tym kontrolować każdy ruch swój oraz swojego otoczenia. Ludzie go drażnią, jeśli nie są tak zorganizowani jak on. Ceni sobie uporządkowany tryb życia i bardzo źle się czuje, gdy coś idzie nie po jego myśli. We wszystkim cechuje go wielka precyzja oraz systematyczność. Bartosz potrafi być bowiem pedantem do szpiku kości, czym nie raz drażni ludzi wokół. Do tego nie przebiera w słowach, a poczucie wyższości sprawia, iż z wiekiem staje się coraz bardziej zarozumiały i próżny. Raczej nie posiada dużego grona znajomych – nie prowadzi też bogatego życia towarzyskiego. To zdecydowanie typ domatora.

Benedykt. Benedykt ma niezależną naturę i woli samodzielnie podejmować decyzje. Pracuje na swój rachunek. Jest przy tym sumienny, zaradny i skrupulatny. Dąży do realizacji wielkich idei. Benedykt to intelektualista i wolnomyśliciel. Wysokie dochody potrzebne mu są, aby prowadzić wystawne życie, zaspokajać swoje zachcianki i rozwijać się. Jest ekstrawaganckim i nieprzewidywalnym mężczyzną, ale cenionym. Przyjaźń z nim nie należy do łatwych. Często wybucha, gdy ktoś nie stosuje się do jego skomplikowanych i trudnych reguł postępowania. Rodzinę zakłada mimochodem. Ma dobre podejście do dzieci.

Czytaj dalej:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here