Błędy chłopaków w relacjach z dziewczynami
Źródło: Pinterest

Poznaj znaczenia męskich imion, rozpoczynających się na literę B!

Nasze imię ma wpływ na to, jak kształtują się cechy naszej osobowości. Jesteś ciekawa, co oznacza imię Twojego chłopaka? Czytaj dalej!

Znaczenia męskich imion na literę B

Bartłomiej

Bartłomiej to człowiek czynu, który pomimo przeszkód, zawsze zmierza do celu. Jest wytrwały, uparty i szalenie konsekwentny. Choleryk i ekstrawertyk w jednym. Nie ma czasu na rozważania, dla niego liczy się działanie. Bywa przy tym wyjątkowo zamknięty na sugestie z zewnątrz. Decyzje podejmuje szybko, w mig orientując się w potrzebie. To awanturnik, który chętnie stoczy bój z całym światem. Nie stroni zatem od konfliktów, a nawet ich szuka. Musi działać, walczyć i żyć aktywnie. Bywa egoistyczny, subiektywny oraz zaborczy. Lubi też dramatyzować. Stara się błyszczeć w towarzystwie a duma nie pozwala mu przyznać się do porażek. Z trudem okazuje uczucia. Życie z nim nie jest łatwe, ale i nie niemożliwe!

Bartosz

Jest sumiennym, poważnym i odpowiedzialnym człowiekiem. Zawsze wie, co mówi i robi. Stara się także przy tym kontrolować każdy ruch swój oraz swojego otoczenia. Ludzie go drażnią, jeśli nie są tak zorganizowani jak on. Ceni sobie uporządkowany tryb życia i bardzo źle się czuje, gdy coś idzie nie po jego myśli. We wszystkim cechuje go wielka precyzja oraz systematyczność. Bartosz potrafi być bowiem pedantem do szpiku kości, czym nie raz drażni ludzi wokół. Do tego nie przebiera w słowach, a poczucie wyższości sprawia, iż z wiekiem staje się coraz bardziej zarozumiały i próżny. Raczej nie posiada dużego grona znajomych – nie prowadzi też bogatego życia towarzyskiego. To zdecydowanie typ domatora.

Benedykt

Benedykt ma niezależną naturę i woli samodzielnie podejmować decyzje. Pracuje na swój rachunek. Jest przy tym sumienny, zaradny i skrupulatny. Dąży do realizacji wielkich idei. Benedykt to intelektualista i wolnomyśliciel. Wysokie dochody potrzebne mu są, aby prowadzić wystawne życie, zaspokajać swoje zachcianki i rozwijać się. Jest ekstrawaganckim i nieprzewidywalnym mężczyzną, ale cenionym. Przyjaźń z nim nie należy do łatwych. Często wybucha, gdy ktoś nie stosuje się do jego skomplikowanych i trudnych reguł postępowania. Rodzinę zakłada mimochodem. Ma dobre podejście do dzieci.

Beniamin

To mężczyzna precyzyjnie ukierunkowany na sukces. Wyróżniają go pracowitość, rozwaga i zdolność analitycznego myślenia. Niestety posiada dość powolną inteligencję. Reaguje z opóźnieniem, ale za to z pełną mocą. Często się buntuje i rzuca pracę, kiedy coś popsuje mu nastrój. Nie lubi ryzyka ani zmian. Przez wybuchowy charakter miewa problemy z nawiązywaniem kontaktów. Chciałby nie raz posłać wszystkich do diabła. Nigdy nie zapomina krzywd. W towarzystwie sprawia wrażenie błyskotliwego i pełnego dobrego humoru. Skomplikowany emocjonalnie. Zarazem kochający i czuły, jak i szorstki. Boi się pokazać, że ma serce.

Bernard

Bernard pojawiając się, zapowiada liczne zmiany i rewolucje – niestety krwawe. To wymagający i władczy człowiek. Przechodzi jak burza. Posiada umiejętności analitycznego myślenia. Nie radzi sobie jednak w kontaktach z ludźmi, ale nie dba o to. Liczą się dla niego efekty pracy. Swoje racje wpaja nawet kijem. Łączy w sobie brak dyplomacji z bardzo silną wolą. Jest oschły i irytuje wiele osób. Nie zależy mu na uznaniu ani sympatiach. Nie hamuje złości i nie kryje się z tym, że jest mściwy. Zadowala się garstką wybrańców. Jego przyjaciele na nudę nie narzekają. Potrzebuje rodziny, ale ciężko z nim wytrzymać.

Błażej

To mężczyzna, który żyje emocjami i uczuciami, nie tracąc czasu na namysły. Często bywa pionierem w wybranej dziedzinie lub odkrywcą. Szybko przystępuje do działania, ale niestety równie prędko może porzucić dane przedsięwzięcie. Brak mu dostatecznie silnej woli i zdecydowania. Jest pomysłowy, aktywny oraz dynamiczny, ale także nerwowy i bardzo niecierpliwy. Z trudem zachowuje równowagę emocjonalną, chociaż zwykle panuje nad sobą. Posiada przy tym duże zdolności organizatorskie. Wyróżnia go potrzeba przegadania problemu z innymi. Jest otwartym i bardzo towarzyskim gadułą. Potrafi pocieszyć i rozśmieszyć każdego, ponieważ sam kocha życie. Doskonale spełnia się w roli męża i ojca.

Bogdan

Bogdan kocha wesołe i nieskomplikowane życie. Jest dynamicznym, przedsiębiorczym i bardzo energicznym mężczyzną. Ambicja pcha go do walki, a pewność siebie pomaga odnieść zwycięstwo. Nie gustuje w finezyjnych zagrywkach czy przemyślanych działaniach. Często idzie na żywioł, przez co bywa lekkomyślny. Dąży jednak do celu, dopóki go nie osiągnie. Potrafi dobierać sobie przyjaciół i otoczenie, które okaże mu sympatię, jakiej potrzebuje, aby pokonać okresowe załamania. Wbrew pozorom Bogdan jest bowiem dość zamknięty w sobie. Zawsze wysłucha i doradzi, ale własne wnętrze skrzętnie skrywa. Ceni sobie życie rodzinne i jest stały w uczuciach, o ile związek go nie ogranicza.

Bogumił

Jest zdyscyplinowany, zorganizowany, pracowity i odpowiedzialny – jednym słowem solidna firma. Można na nim polegać, ponieważ nie unika obowiązków i nie wyręcza się innymi. Potrafi dobrze zaplanować dzień i chętnie pomoże w tym pozostałym. Jest jednak zbyt nieśmiały, aby to zaproponować oraz się wybić. Preferuje działanie z ukrycia. Zależy mu na zaszczytach i uparcie do nich dąży. Niestety nie rezygnuje z przedsięwzięć, które mogą zakończyć się stratą. W towarzystwie więcej myśli niż mówi. Jest sympatyczny, kulturalny, szczery oraz życzliwy zatem nie narzeka na brak przyjaciół. Nie otacza się jednak tłumem. Ceni sobie doborowych kompanów a kobiety traktuje z należytym szacunkiem. Bardzo uczuciowy.

Bogusław

Bogusław jest osobą niezwykle szczerą, ambitną i pracowitą. To mężczyzna w pełni świadom swych możliwości, dlatego odrzuca on zajęcia związane z wysiłkiem. Nie jest jednak leniwy – po prostu woli przejść lekko i przyjemnie przez życie. Umie korzystać z każdej chwili dnia i życia. Jest w dużej mierze człowiekiem niekonwencjonalnym i odważnym. Posiada przy tym wrażliwą naturę i silnie rozwinięte poczucie altruizmu. Jest oddany rodzinie i zawsze jej służy. Długo jednak się czai zanim podejmie konkretne kroki na polu miłosnym. Bywa nieśmiały i wrażliwy. Stara się jednak być dobrym mężem, przykładnym ojcem i wzorowym wychowawcą. Nie stroni od ludzi, ale bardzo starannie i dość nieufnie dobiera przyjaciół.

Bolesław

To mężczyzna obowiązkowy, konkretny, o elastycznym i twórczym umyśle. Sukces zawdzięcza pracowitości oraz odpowiednim kontaktom. To bardzo sympatyczny i przyjacielski człowiek, dlatego z łatwością zjednuje sobie ludzi. Nie nastawia się jednak na protekcje, gdyż jest zbyt ambitny. Wśród znajomych wyróżnia się ponad to energią, fantazją i pomysłowością. Wszędzie go pełno i we wszystkim chce być najlepszy. Do tego lubi, gdy wokół dużo się dzieje. Jest mężczyzną, któremu trudno usiedzieć długo w jednym miejscu, przez co nie jest mu po drodze do ustatkowania się. Bolesław jest raczej wolnym strzelcem, któremu wiele się wybacza. Istnieje jednak szansa, iż to on w końcu zostanie upolowany.

Borys

Borys to wspaniały organizator pracy i wymagający do bólu przełożony. Nie uznaje sprzeciwów. Szybko przejmuje dowodzenie, zwłaszcza w kryzysie, i radzi sobie z problemem. Jest bystry i potrafi analitycznie myśleć. Narzuca innym tempo oraz rygor. Nie zna taryfy ulgowej. Wszystko pamięta, wszystko go interesuje i nieustannie trzyma rękę na pulsie. Jest efektywny, ale konfliktowy. Nie zależy mu na opinii, tylko na życiu zgodnie z zasadami. Nie narzeka zatem na nadmiar znajomych. W kontaktach towarzyskich bywa oschły, obojętny i mściwy. Mimo to posiada szlachetną i sprawiedliwą naturę i jest bardzo rodzinny.

Bronisław

To wymarzony pracownik – sumienny, solidny i spokojnie wypełniający swe obowiązki. Nie jest jednak pracoholikiem. To perfekcjonista oraz doskonały fachowiec. Cieszy się dobrą opinią i odnosi liczne sukcesy. Ponadto jest rozsądny, rozważny, bardzo chętnie angażuje się w akcje społeczne. Potrafi zdobyć przewagę w grupie i nadaje się do roli lidera. Niestety w kontaktach towarzyskich i w związku bywa zarozumiały oraz kapryśny. Choć to gorący i bardzo uczuciowy mężczyzna, który buduje trwałe związki, życie z nim nie jest proste. Ma skłonności do nadmiernej krytyki i wygórowanych wymagań.

Chcesz wiedzieć co oznacza imię Twojego chłopaka, przyjaciela lub brata? Napisz je w komentarzu!

Polecamy: Znaczenia męskich imion na literę P

Błędy chłopaków w relacjach z dziewczynami
Źródło: Pinterest
Źródła tekstu: http://www.ksiegaimion.com/imiona-meskiehttp://www.imiona.com | https://www.znaczenie-imion.net/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj