Strona główna Wiadomości Lifestyle Znaczenia męskich imion na literę K

Znaczenia męskich imion na literę K

1879
13
Źródło: Pinterest

Poznaj znaczenia męskich imion, rozpoczynających się na literę K!

Nasze imię ma wpływ na to, jak kształtują się cechy naszej osobowości. Jesteś ciekawa, co oznacza imię Twojego chłopaka? Czytaj dalej!

Znaczenia męskich imion na literę K

Kacper

Kacper to niezależny, a jednak rozważny mężczyzna. Wyróżnia się niepospolitym sprytem oraz uporem. Twardo obstaje przy swoim zdaniu i nigdy nie zgadza się z opinią większości. Odnosi w życiu niejeden sukces, ponieważ jest ruchliwy, pomysłowy i odważny. Przeszkody nie zrażają go. Pociągają go za to niezbadane zakątki i otwarta przestrzeń. Kacper lubi podróżować i nie znosi ograniczania swobody. W kontaktach z ludźmi jest jednak powściągliwy. Lubi błyszczeć i olśniewać otoczenie dobrym humorem oraz dowcipem, ale niechętnie się zwierza i często ukrywa swe prawdziwe oblicze. Ceni sobie samotność, chociaż stale otacza się sporym towarzystwem. W uczuciach jest dość narwany i poszukuje przygód.

Kajetan

To wyjątkowy flegmatyk, który na wszystko ma czas i postępuje bardzo ostrożnie. Lubi rozmyślać. Chociaż unika pośpiechu, nie brak mu ambicji ani inteligencji. Nie stać go jednak na przebojowość. Krok za krokiem, uparcie przybliża się do celu. Chętnie zmaga się ze skomplikowanymi zagadnieniami i poszerza wiedzę. Niestety łatwo ulega wpływom. Potrzebuje samotności aby utrzymać równowagę duchową. Przyjaciół ma nielicznych, za to sprawdzonych. Cieszy się ogólną sympatią oraz szacunkiem dzięki elokwencji i poczuciu humoru. Nie narzeka na brak powodzenia, lecz nie prędko decyduje się na związek. Niestety zapomina o obowiązkach wobec najbliższych. W życiu rodzinnym jest bardziej widzem niż aktorem.

Kamil

Kamil posiada złożoną osobowość. Jest introwertykiem ze skłonnością do zamykania się w sobie, mimo to lubi przebywać w towarzystwie. Jest bardzo ciekawy, nieraz zbyt ciekawy, co stawia go w trudnych sytuacjach. Brak mu przy tym pewności siebie. Zawsze jest gotowy do ucieczki i rzadko kiedy wyjawia tajemnice swych wewnętrznych rozterek. Należy mu dokładnie przedstawić czego się od niego oczekuje i co mu proponuje, ponieważ Kamil bardzo nie lubi dwuznacznych sytuacji i niedomówień. Sam jest osobą zagadkową, interesującą i pociągającą. Potrafi zauroczyć towarzystwo. Ma dar zjednywania do siebie innych, ponieważ jest sympatyczny i wiele się uśmiecha. Kamil cieszy się życiem i docenia je.

Karol

Jest osobą, która musi mieć jasno wytyczony cel. Gdy już go obierze, nic nie jest w stanie mu przeszkodzić. To bardzo przebojowy mężczyzna. Woli mylić się i posuwać naprzód, niż mieć rację i cofać się. Brzydzi się ludzkimi słabościami, a próby wzbudzenia w nim współczucia nie przynoszą rezultatu. Jest subiektywnym egocentrykiem, ale może wszystko poświęcić dla idei. Potrafi zapanować nad reakcjami, aby nie odsłaniać swych uczuć. Raczej nie zawiązuje trwałych i zażyłych znajomości. Potrzebuje za to nieprzyjaciół, gdyż działanie wiąże się dla niego z walką. Największą wartość stanowią dla niego własne korzyści i powodzenie w interesach. To chłodny mężczyzna o cechach zaborczego kochanka.

Kazimierz

Kazimierz kocha albo nienawidzi – nie traci czasu na nijakie relacje z ludźmi. Obce mu są zasady partnerstwa, bowiem uważa się na nieomylny ideał. Kazimierz został stworzony do kierowania ludźmi, wskazywania drogi i rywalizacji. To bardzo aktywny, pracowity oraz zdyscyplinowany mężczyzna, który potrzebuje swobody w samorealizacji. Jest także niezwykle uparty i nie ulega wpływom, a tym bardziej groźbom. Za to nie oprze się subtelnej zachęcie. Jest łasy na pochwały ale przede wszystkim pragnie być doceniany i kochany. Dlatego ważne są dla niego przyjaźń i rodzina. Jeśli obdarzy kogoś zaufaniem, to na zawsze. Przyjaciół i partnerkę życiową dobiera sobie zgodnie z ustalonym kluczem. Zna się na ludziach.

Klaudiusz

Jako impulsywny artysta przeżywa wzloty i upadki. Posiada bardzo chwiejną psychikę. Niezwykle łatwo u niego o entuzjazm i o apatię. Porażki czy trudności załamują tę wrażliwą osobowość i każą mu wycofać się ze świata. Lubi jednak zdobywać wiedzę, chociaż miewa problemy ze skupieniem. Ciężko mu usiedzieć w miejscu i stale coś go rozprasza. Nie wiadomo czego się po nim spodziewać. Tryska energią i radością, żeby za chwilę zamknąć się w sobie. Potrzebuje stabilizacji dzięki bliskości drugiego człowieka. Z łatwością tym samym ulga presji i wpływom. Nie zaangażuje się w związek ? to niebieski ptak.

Konrad

Nieustannie popada w skrajności. Jego życie pełne jest wzlotów i upadków. Posiada bowiem delikatną konstrukcję psychiczną i zmienny charakter. Jest w dużej mierze introwertykiem, gdyż nieraz zamyka się w sobie, ale i ekshibicjonistą, ponieważ lubi wystawiać się na pokaz. Konrada cechuje wrodzona wrażliwość na piękno i sztukę. Posiada twórczą wyobraźnię i lubi opowiadać o sobie najróżniejsze historyjki, ale najczęściej zmyślone. Często z zapałem buduje zamki na lodzie, a potem nagle traci zainteresowanie całą sprawą. Szybko zraża się, gdy napotyka trudności, a niepowodzenia go załamują. Jako artyście – ciężko mu się ustatkować. Nie lubi zobowiązań i ucieka przed problemami.

Krystian

Jest mężczyzną przedsiębiorczym o niebanalnej inteligencji syntetycznej. Zawsze wie, czego chce i nie przejmuje się opinią innych, nawet gdy błądzi. Dobrze czuje się we własnej skórze i nie ma czego żałować. Jest błyskotliwy, staranny oraz skrupulatny. Nie zależy mu jednak na spektakularnych sukcesach i karierze. W kontaktach z ludźmi stawia na szczerość oraz uczciwość. Niestety momentami bywa zbyt szczery, wręcz uszczypliwy. Wyczuwa przy tym słabe punkty przeciwnika i wykorzystuje to w utarczkach słownych. Z natury jest bardzo łagodny, ale gdy go ktoś sprowokuje, potrafi zawalczyć o swoje. Szuka kobiety, która otoczy go opieką, czułością i da gwarancję stałości. Będzie dobrym ojcem.

Krzysztof

Krzysztofa pasjonuje głównie życie. Jest bardzo aktywny, pomysłowy, pewny siebie a jednocześnie zdolny do refleksji. Chętnie dzieli się z otoczeniem swoimi przemyśleniami oraz odczuciami. To bardzo miły, towarzyski i otwarty na świat człowiek. Lubi ryzyko oraz przygody, dlatego angażuje się w ciekawe działania. Niestety interesuje się zbyt wieloma rzeczami na raz i wszystko próbuje zrobić w jednym czasie. Nie ulega przy tym wpływom. Groźbami nie zmusi się go do działania, trzeba umiejętnie go zachęcić. Krzysztof pozostaje wierny w bliskich relacjach międzyludzkich. Należy jednak zachować przy nim szczerość, ponieważ bezbłędnie wyczuwa człowieka, a nie toleruje kłamstwa ani obłudy.

Chcesz wiedzieć co oznacza imię Twojego ukochanego? Napisz je w komentarzu!

Polecamy: Znaczenia męskich imion na literę R!

Źródło: Pinterest
Źródła tekstu: http://www.ksiegaimion.com/imiona-meskiehttp://www.imiona.com | https://www.znaczenie-imion.net/

13 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj