Nasze imię ma wpływ na to jak kształtują się cechy naszej osobowości. Jesteś ciekawa co oznacza imię Twojego ukochanego? Sprawdź!

Kacper. Kacper to niezależny, a jednak rozważny mężczyzna. Wyróżnia się niepospolitym sprytem oraz uporem. Twardo obstaje przy swoim zdaniu i nigdy nie zgadza się z opinią większości. Odnosi w życiu niejeden sukces, ponieważ jest ruchliwy, pomysłowy i odważny. Przeszkody nie zrażają go. Pociągają go za to niezbadane zakątki i otwarta przestrzeń. Kacper lubi podróżować i nie znosi ograniczania swobody. W kontaktach z ludźmi jest jednak powściągliwy. Lubi błyszczeć i olśniewać otoczenie dobrym humorem oraz dowcipem, ale niechętnie się zwierza i często ukrywa swe prawdziwe oblicze. Ceni sobie samotność, chociaż stale otacza się sporym towarzystwem. W uczuciach jest dość narwany i poszukuje przygód.

Kajetan. To wyjątkowy flegmatyk, który na wszystko ma czas i postępuje bardzo ostrożnie. Lubi rozmyślać. Chociaż unika pośpiechu, nie brak mu ambicji ani inteligencji. Nie stać go jednak na przebojowość. Krok za krokiem, uparcie przybliża się do celu. Chętnie zmaga się ze skomplikowanymi zagadnieniami i poszerza wiedzę. Niestety łatwo ulega wpływom. Potrzebuje samotności aby utrzymać równowagę duchową. Przyjaciół ma nielicznych, za to sprawdzonych. Cieszy się ogólną sympatią oraz szacunkiem dzięki elokwencji i poczuciu humoru. Nie narzeka na brak powodzenia, lecz nie prędko decyduje się na związek. Niestety zapomina o obowiązkach wobec najbliższych. W życiu rodzinnym jest bardziej widzem niż aktorem.

Kamil. Kamil posiada złożoną osobowość. Jest introwertykiem ze skłonnością do zamykania się w sobie, mimo to lubi przebywać w towarzystwie. Jest bardzo ciekawy, nieraz zbyt ciekawy, co stawia go w trudnych sytuacjach. Brak mu przy tym pewności siebie. Zawsze jest gotowy do ucieczki i rzadko kiedy wyjawia tajemnice swych wewnętrznych rozterek. Należy mu dokładnie przedstawić czego się od niego oczekuje i co mu proponuje, ponieważ Kamil bardzo nie lubi dwuznacznych sytuacji i niedomówień. Sam jest osobą zagadkową, interesującą i pociągającą. Potrafi zauroczyć towarzystwo. Ma dar zjednywania do siebie innych, ponieważ jest sympatyczny i wiele się uśmiecha. Kamil cieszy się życiem i docenia je.

Czytaj dalej:

8 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz tutaj swoje imię