Karol.  Jest osobą, która musi mieć jasno wytyczony cel. Gdy już go obierze, nic nie jest w stanie mu przeszkodzić. To bardzo przebojowy mężczyzna. Woli mylić się i posuwać naprzód, niż mieć rację i cofać się. Brzydzi się ludzkimi słabościami, a próby wzbudzenia w nim współczucia nie przynoszą rezultatu. Jest subiektywnym egocentrykiem, ale może wszystko poświęcić dla idei. Potrafi zapanować nad reakcjami, aby nie odsłaniać swych uczuć. Raczej nie zawiązuje trwałych i zażyłych znajomości. Potrzebuje za to nieprzyjaciół, gdyż działanie wiąże się dla niego z walką. Największą wartość stanowią dla niego własne korzyści i powodzenie w interesach. To chłodny mężczyzna o cechach zaborczego kochanka.

Kazimierz. Kazimierz kocha albo nienawidzi – nie traci czasu na nijakie relacje z ludźmi. Obce mu są zasady partnerstwa, bowiem uważa się na nieomylny ideał. Kazimierz został stworzony do kierowania ludźmi, wskazywania drogi i rywalizacji. To bardzo aktywny, pracowity oraz zdyscyplinowany mężczyzna, który potrzebuje swobody w samorealizacji. Jest także niezwykle uparty i nie ulega wpływom, a tym bardziej groźbom. Za to nie oprze się subtelnej zachęcie. Jest łasy na pochwały ale przede wszystkim pragnie być doceniany i kochany. Dlatego ważne są dla niego przyjaźń i rodzina. Jeśli obdarzy kogoś zaufaniem, to na zawsze. Przyjaciół i partnerkę życiową dobiera sobie zgodnie z ustalonym kluczem. Zna się na ludziach.

Klaudiusz. Jako impulsywny artysta przeżywa wzloty i upadki. Posiada bardzo chwiejną psychikę. Niezwykle łatwo u niego o entuzjazm i o apatię. Porażki czy trudności załamują tę wrażliwą osobowość i każą mu wycofać się ze świata. Lubi jednak zdobywać wiedzę, chociaż miewa problemy ze skupieniem. Ciężko mu usiedzieć w miejscu i stale coś go rozprasza. Nie wiadomo czego się po nim spodziewać. Tryska energią i radością, żeby za chwilę zamknąć się w sobie. Potrzebuje stabilizacji dzięki bliskości drugiego człowieka. Z łatwością tym samym ulga presji i wpływom. Nie zaangażuje się w związek – to niebieski ptak.

Czytaj dalej:

8 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz tutaj swoje imię