Strona główna Lifestyle Znaczenia męskich imion na literę K

Znaczenia męskich imion na literę K

1227
8

Konrad. Nieustannie popada w skrajności. Jego życie pełne jest wzlotów i upadków. Posiada bowiem delikatną konstrukcję psychiczną i zmienny charakter. Jest w dużej mierze introwertykiem, gdyż nieraz zamyka się w sobie, ale i ekshibicjonistą, ponieważ lubi wystawiać się na pokaz. Konrada cechuje wrodzona wrażliwość na piękno i sztukę. Posiada twórczą wyobraźnię i lubi opowiadać o sobie najróżniejsze historyjki, ale najczęściej zmyślone. Często z zapałem buduje zamki na lodzie, a potem nagle traci zainteresowanie całą sprawą. Szybko zraża się, gdy napotyka trudności, a niepowodzenia go załamują. Jako artyście – ciężko mu się ustatkować. Nie lubi zobowiązań i ucieka przed problemami.

Krystian. Jest mężczyzną przedsiębiorczym o niebanalnej inteligencji syntetycznej. Zawsze wie, czego chce i nie przejmuje się opinią innych, nawet gdy błądzi. Dobrze czuje się we własnej skórze i nie ma czego żałować. Jest błyskotliwy, staranny oraz skrupulatny. Nie zależy mu jednak na spektakularnych sukcesach i karierze. W kontaktach z ludźmi stawia na szczerość oraz uczciwość. Niestety momentami bywa zbyt szczery, wręcz uszczypliwy. Wyczuwa przy tym słabe punkty przeciwnika i wykorzystuje to w utarczkach słownych. Z natury jest bardzo łagodny, ale gdy go ktoś sprowokuje, potrafi zawalczyć o swoje. Szuka kobiety, która otoczy go opieką, czułością i da gwarancję stałości. Będzie dobrym ojcem.

Krzysztof. Krzysztofa pasjonuje głównie życie. Jest bardzo aktywny, pomysłowy, pewny siebie a jednocześnie zdolny do refleksji. Chętnie dzieli się z otoczeniem swoimi przemyśleniami oraz odczuciami. To bardzo miły, towarzyski i otwarty na świat człowiek. Lubi ryzyko oraz przygody, dlatego angażuje się w ciekawe działania. Niestety interesuje się zbyt wieloma rzeczami na raz i wszystko próbuje zrobić w jednym czasie. Nie ulega przy tym wpływom. Groźbami nie zmusi się go do działania, trzeba umiejętnie go zachęcić. Krzysztof pozostaje wierny w bliskich relacjach międzyludzkich. Należy jednak zachować przy nim szczerość, ponieważ bezbłędnie wyczuwa człowieka, a nie toleruje kłamstwa ani obłudy.

Chcesz wiedzieć co oznacza imię Twojego ukochanego? Napisz je w komentarzu!

ŹRÓDŁO TEKSTU: HTTP://WWW.KSIEGAIMION.COM/IMIONA-MESKIE || ŹRÓDŁO ZDJĘĆ: http://weheartit.com

8 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz tutaj swoje imię